Rectoraat H. Antonius van Padua te Veulen. Tarieven ingaand 1 jan.2002 Avondwake Uitvaartdienst Grafrecht enkef graf voor 20 jaar Graf maken en dichten word via begrafenisondernemer geregeld Wit betonnen kruis inci. plaatsen Naamplaatje op kruis Onderhoud kerkhof voor 20 jaar Verlengen enkei graf met 10 jaar Grafrecht voor een dubbel graf voor 20 jaar Verlengen dubbel graf met 10 jaar Grafrecht voor een kindergraf voor 20 jaar Verlengen kindergraf met 10 jaar Graf maken voor een kindergraf word via begrafenisondernemer geregeld. Wit betonnen ktnderkruis incl. plaatsen Naamplaatje op kinderkruis Onderhoud kerkhof voor een kindergraf voor 20 jaar. Kosten organist U kunt 7 H.Missen laten lezen voor de overledene inclucief de zes wekendienst, op te dragen binnen 12 "neie maanden na de maand van overlijden. Weekenddienst of communiewoorddienst Jubileumviering Koor plus dirigent Huwelijksmis Versiering moet door de familie zelf verzorga worden. Diegene die meedoen aan de kerkbalans voer tenminste het richtbedrag jaarlijks zijn vnjgesteld van betaling van huwelijksmis of viering - Jubileumviering - en rouwdienst Indien de jaarlijkse bijdrage minder is dan het nchtbearag worat het totaal van de laatste vier jaar opgeteld en procentueel in minaenng gebracht op het normaal verschuldigde bedrag. Indien er zich bijzondere gevallen voordoen oesiist het bestuur. gestichte jaardienst in het weekend (20 jaar) gestichte jaardienst in het weekend (10 jaar) Hiermee vervallen alle vonge afspraken en tarieven vastgesteld in de vergadering van het kerKbestuur op 06-03-2002,

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 4