thoJïek vrouwennetwerk JEUGDCLUB VEULEN 21 Hallo jongens en meisjes, Maandag 24 juni a.s. hebben we al weer de laatste clubavond voorde zomervakantie. We houden dan een BEACHPARTY Dat houdt in: Kom allemaal in zomeroutfit (korte broek, T-shirt en zonnebril) naar de Hoefslag en dan maken we er samen een leuk feestje van. Hopelijk komen jullie ook. Groetjes, DE LEIDING Afscheid van John Hellegers De directeur van Basisschool de Hei en Basisschool Antonius gaat ons m.i.v. het nieuwe schooljaar verlaten. Hij heeft een nieuwe functie aanvaard als directeur van Basisschool Merlebos te Heeze. Afscheid nemen is voor achterblijvers meestal niet prettig en ook John laten we node gaan. zijn deskundigheid, correctheid, collegialiteit en werklust zullen wij missen. Wij gunnen John wel van harte deze overstap die weer nieuwe uitdagingen voor hen biedt. We willen John nog speciaal in het zonnetje zetten op vrijdag 28 juni en nodigen de mensen van Veulen en Heide uit die John de hand willen geven. U bent van harte welkom op Basisschool de Hei van 17.30 -19.00 uur. Team van Basisschool Antonius en Basisschool de Hei. Willen de dames Truus Weys en Annie Weys de hoefslag poetsen in de week van 24 tm 29 juni. De poetsdagen zijn wel veranderd dit kan alleen nog op maandagmiddag donderdag en vrijdagmiddag en op zaterdag en 's avonds als de hoefslag niet bezet is. Voor de sleutel bellen bij Jeu Sonnemans telf. 583304. Willen jullie plan 1 poetsen. Donderdag 27 juni bij goed weer fietsen We vertrekken om 19.00 uur bij de kerk. Afdeling Veulen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 22