Wat is er te doen voor de ouderen en oudere jongeren??? In samenwerking met de KBO van Leunen hebben we ook hier een leuk programma voor samen kunnen stellen. In de kleine vergaderzaal van het gemeenschapshuis zal er een hobbymarkt georganiseerd worden met zeker 10 Leunse hobbyisten. Ook zal er hier een levensmiddelenpakket staan waarvan je het juiste aankoopbedrag kan raden. Degene die er het dichtste bijzit wint dit goed gevulde pakket. Ook komt de Jeu de Boules vereniging van Venrav langs waar u een potje kunt Boulen en alles kan vragen over de regels van dit mooie buitenspel. Daarnaast is het natuurlijk altijd leuk om een zoon, dochter of een van de kleinkinderen aan te moedigen bij het volley of darten. Dus ook voor die mensen geldt kom gewoon eens kijken en meedoen Nog wat andere vragen en nieuwtjes Als er nog mensen zijn die een handje mee willen helpen bij een activiteit of achter de bar bel dan: Marjo Cuppen tel. :512023 Voor de volleybalteams een nieuwtje. Op de zaterdagavond gaan we nog een onderdeel van het zommerfiëst afwerken wat meetelt voor de einduitslag: de grote Knakworstrace??? Hiervoor vragen we om met 2 personen per team aanwezig te zijn om 20.30 uur. Hier aan voorafgaand is er de loting voor het beachvolley w aar we de coach verwachten. Die loting begint om 20.00 uur in de vergaderzaal van het gemeenschapshuis. Wat is dat nu weer, de grote knakworstrace??? Ben je benieuwd, kom dan gew oon kijken, het belooft een waar spektakel te worden.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 13