2 Afgelopen week is de parochieoverleggroep ontbonden. De doelstelling van deze groep was om er voor te zorgen dat door het delen van een priester bij een clustervorming toch alle werk in de parochie gedaan zou worden. Dit door het vormen van allerlei werkgroepen en het invullen ervan. Deze doelstelling is inmiddels bereikt, waardoor de groep zich in deze vorm overbodig heeft gemaakt. Wel zal er door het kerkbestuur worden gekeken in welke vorm er voor de "kerk van morgen" in onze parochiegemeenschap overleg nodig is om verder te bouwen aan een bloeiende parochie gemeenschap. Ook werd er in de afgelopen week aan onze parochie een mooi en exclusief Perzisch tapijt geschonken. Het is de bedoeling dat dit tapijt in de toekomst gebuikt wordt bij bruiloften en bij de gezinsviering, zodat de kinderen hierop kunnen gaan zitten. Wij zijn zeer dankbaar voor dit mooie en royale geschenk. A H.Antonius van Padtia Veulen. Contactp.parochie: M.Geurts-Slangen Lorhaan 9 tel 588215. Opgave misintenties: G.Claessens tel 583112 Banknr. 1281 02 594. 15/16 Juni 11e Zondag door het jaar. Feest van H. Antonius van Padua, patroon van de kerk. Zaterdag 19.30 uurH. Mis voor: jrd. Chr. Erben en Maria Erben-Woker; jrd. Thij Sanders; jrd. Jan Fleurkens en Wilhelmina Aarts; jrd. Henricus Thissen en overl, fam. Thissen-Hendriks; Harrie van Meyel; Harrie Mulders (coll.); Cornelis Cremers, echtgenote en overl. fam. Misdienaars: za. 19.30 u. Patrick en Pascal Lektor za. M. Philipsen. OLV Onbevlekt Ontvangen Heide. Contactp.parochie: L.Pouwels Heidseschoolweg 1 tel 582421. 9 Opgave misintenties: B.Mevboom tel 581703. 15/16 Juni 11e Zondag door het jaar. Zondag 09.15 uur H.Mis voor: Harrie Nellen v.w. (coll). Misdienaars: zo 09.15 u. Martin, Willeke, Geert, Iris M. en Giel. Lektor: zo Dinie Drabbels.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 3