t Werkgroep kerkhof Leunen 4 De werkgroep is op 19 April begonnen met het onderhoud van het kerkhof. Voor dit werk hebben 18 personen zich opgegeven. Elke vrijdag wordt er door 5 mensen van de werkgroep van 9 tot 12 uur gewerkt, zodat iedereen eenmaal in de vier weken aan de beurt komt Mensen die nog willen meewerken kunnen zich opgeven bij onderstaande adressen. De werkzaamheden zijn, het onkruid vrij houden van het kerkhof, schoonhouden van de paden en afscheidsplaats, zorgen dat de kruisen recht en in de rij staan, het plaatsen van nieuwe kruisen, het knippen van de hagen, ook de tuin bij de pastorie wordt door de werkgroep bijgehouden. Verder hebben we waterleiding aangelegd, de bank is verplaatst, en de berging wordt opgeschilderd. Op verzoek van nabestaande wil de werkgroep ook wel de buxus omranding van de graven gaan knippen, hiervoor vragen we via dit schrijven toestemming van de nabestaande die in de kerkhofadministratie genoteerd staan, en een graf hebben met een buxus omranding. Als we voor 10 Juni geen bericht krijgen, gaan we ervan uit dat uw toestemming geeft. Een schriftelijke of telefonische reactie kunt u sturen aan: Th hendrix Brienshoekweg la 5809 EW Leunen tel 0478-582053. G Weijs Steegsepeelweg 16 5809 EE Leunen tel 0478-582838. Ik denk dat het de taak is van de gemeenschap Leunen om de graven bij te houden van de nabestaande die dat om verschillinde reden zelf niet meer kunnen. Het zal toch nog niet zo zijn. dat mensen zich moeten laten cremeren, omdat hun graf niet wordt bijgehouden. De werkgroep gaat ook dit jaar het werk voor onderhoudt van het kerkhof gratis aanbieden. Voor de gemaakte kosten kan men vrijwillig een financiële bijdragen geven of storten onder vermelding van onderhoudt kerkhof op rekening nr. 12.81.02.292 Nieuwe kruisen Deze kruisen worden gemaakt in India, het materiaal is Wiscount White dit is de enige witachtige graniet dié goed van kwaliteit en redelijk goed leverbaar is. Er zijn ai 24 nieuwe kruisen besteld waarvan er 8 geplaatst zijn, de prijs is 305 euro. De kruisen kan men bestellen bij J van Ooi tel 0478-583423. levertijd 12 weken) Voor verdere informatie of wensen kan men terecht op vrijdag van 9-12- uur op het kerkhof. Met vriendelijke groeten werkgroep kerkhof. Th hendrix.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 5