13 Doe mee en maak kans op 7.000! De inschrijving voor deelname aan de Rabobank Venray Meerlo- Wanssum Innovatieprijs 2002 is volop aan de gang. Met deze prijs wil de bank haar leden -ondernemers en andere ondernemende mensen- stimuleren om vernieuwend bezig te blijven. Inschrijven kan nog tot en met vrijdag 31 mei. Doe mee en maak kans op 7.000! Kijk op www.innovatieprijs.nl Rabobank best bezochte internetbank van Europa De internetsite van de Rabobank (www.rabobank.nl) is met 1.22.915 unieke bezoekers in april 2002 inmiddels de best bezochte banksite van Europa. Dat blijkt uit de meest recente cijfers van het Amerikaanse onderzoeksbureau Nielsen Netratings. Tweede in de top-3 van Europese Internetbanken was de Britse bank Lloyds TSB, op de hielen gevolgd door het eveneens Britse Egg. Chipknip-gebruik Het Chipknip-gebruik is explosief gestegen. Op dit moment chipt 28 procent van de Nederlanders. Eind vorig jaar was dat nog 12 procent. In de eerste vier maanden van dit jaar zijn er in totaal 22 miljoen betalingen gedaan. Dat is net zoveel als in heel 2001. Klanten van de Rabobank namen zo'n 45% van de Chipkniptransacties voor hun rekening. Minder cash-geld op zak Nederlanders dragen sinds de introductie van de euro aanzienlijk minder papiergeld bij zich. De totale waarde van het chartaie geld dat momenteel in omloop is, ligt 34% onder het niveau van 2000. De Nederlandsche Bank (DNB) schrijft deze daling toe aan de gestegen populariteit van elektronische betaalmiddelen. Rabobank Venray Meerlo-Wanssum

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 14