4 VERSLAG ACTIVITEITENDAGEN ORANJE WIT 1 EN 2 MEI 7 Afgelopen week werd er voor de jeugd van Oranje Wit wederom een "Sportweekend"georganiseerd op Sportpark ct Klaverblad te Leunen. Woensdagavond werd door de jongste jeugd begonnen met een ouder kind toernooi, terwijl de oudere jeugd met hun ouders fanatiek meededen aan een aerobic-training o.l.v. Petra Claessens. Toen de finale gespeeld was bij het ouder-kind toernooi, werd er gewisseld en ging de oudste jeugd doelen en de jongste jeugd aerobicen. Winnaars bij de welpen en pupillen F werden Frank en Anouk Arts. Bij de Aspiranten en Pupillen D en E werden Pi eter en Lisa Lucassen eerste. Iedereen genoot na afloop van een broodje gezond. Nadat de slaapruimtes ingericht waren gingen we naar de bossen. Daar werd een muziekgeluidenspel gespeeld, wat best wel spannend was. Na afloop nog een kop warme soep en de nacht kon beginnen. Donderdagochtend eerst een ontbijt en daarna fanatiek oefenen in groepjes voor de playbackshow. Tussendoor werden er nog enkele spelletjes gedaan. Na de lunch -friet met frikandel/kroket- moest er nog opgemaakt en geschminkt worden. Daarna kon de playbackshow beginnen. Alle groepen hadden een mooi liedje ingestudeerd en de uitvoering voor de ouders was perfect. De hulp die jullie deze dagen gehad hebben van de leidsters (Linda, Moniek, Cécile, Inge en Loes) mogen we beslist niet vergeten. Dames Bedankt!!!! Act.Commissie Aan alle deelneemsters en leiding van Korfbal Anders Op 14 - 15 en 16 juni is het weer zover. Dit jaar is door de organisatie van Korfbal Anders gekozen voor het thema: "Sport door de jaren heen'1. Er wordt van alle deelnemende verenigingen verwacht dat ze een modeshow organiseren. Het minimale aantal deelnemers moet 5 zijn, het maximale aantal 15. Het is de bedoeling dat de deelnemers lopen catwalk op hun eigen uitgekozen muziek, met hun eigen presentatie. Hierover willen we met jullie van gedachten wisselen op Woensdagavond 29 mei a.s. om 19.00 uur op het sportpark.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 8