P.S. ITS kenen ORANJE SPELEN LEUNEN 2002 Zoals we vorige week al in cle Ruuper schreven, zijn er ook dit jaar weer Leunse Oranje Spelen op: Koninginnedag 30 april a.s. Deze spelen zijn bedoeld voor alle Leunse kinderen tot en met de kinderen van groep Het programma is als volgt: 13.45 uur Alle Leunse kinderen komen bij elkaar, met hun fietsen, op het plein voor vDe Brink' 14.00 uur Fietstocht door Leunen; de route is Brinkplein Past Strij kersstraat Bershof Past straat Strijkersstraat - van Berlostraat Albion Gussenstraat - Vicarieweg - Hooipas Gussenstraat - St. Catharinastraat straat Vullingsstraat van Megen Weth. Reintjesstraat Sparveld - Rondeveld - Pater Kustersstraat Meester de Haanstraat - Vullingstraat: Trapveld 14.30 uur Afhalen van een deelnemerskaartje en daarna kun J beginnen met de Oranje Spelen! 15.45 uur Prijsuitreiking voor de mooist versierde fietsen in verschillende groepen. Dus, nu nog rap aan de slag om je fiets zo mooi mogelijk te versieren! 16.00 uur Afsluiting met een ORANJE-VERRASSING Een en ander is mede mogelijk gemaakt door de financiële steun van de V.Z.O. en de Rabobank Venray/Meerlo-Wanssum. spelen worden gehouden op het trapveld aan slecht weer wijken we uit naar de Vee- en Varkenshandel Thijssen aan de Steegse Peelweg. straat, de Vuliings loods van per willen belangstellende ouders vragen om de fietsstoet begeleiden. Kom op tijd naar het plein. mee Oranje-commissie Leunen heel fietsroute; dat Nationale Feestdag! Rood-Wit-Blauwe vlaggen langs er urig zo willen we U vragen cm dorpsplein fietsroute autovrij houden tussen Een ongeluk zit in een klein je met zorn grote groep kinderen en en 14.30 uur. als Voorkomen dan voorbaat dank voor medewerking

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 15