Veulen, 8 april 2002 Aan alle inwoners van Veulen. Zoals jullie wellicht gehoord of gezien hebben, is onze joekskapel sinds carnaval behoorlijk uitgedund en bestaat de club momenteel nog maar uit 11 muzikanten. Ofschoon men nog steeds op zoek is naar nieuwe leden, is dit niet de reden voor deze brief. Het geringe aantal muzikanten betekent dat de joekskapel momenteel niet in staat is om optredens te verzorgen die geld in het laatje brengen. Daarbij zijn de kosten die wekelijks moeten worden betaald voor repetities hetzelfde gebleven, kosten die dus met minder mensen gedeeld moeten wordenOm door deze kosten eventuele nieuwe leden niet af te schrikken en ervoor te zorgen dat er ook in de toekomst een kwalitatief goede joekskapel blijft bestaan voor het Veulen is het idee ontstaan om een dub op te richten, de "Vrienden van de Joekskapel". Deze vrienden betalen contributie, waarvan dan diverse kosten betaald kunnen worden. Zij worden op de hoogte gehouden van alle optredens van de joekskapel, en kunnen deelnemen aan een jaarlijkse feestavond. Met hun donatie als vriend zal de joekskapel ook in de toekomst nog veel voor de Veulense gemeenschap kunnen betekenen. Indien u de joekskapel een warm hart toedraagt, niet in staat bent om zelf muziek te maken, of dit te leren, maar wel "Vriend van de Joekskapel" wilt worden of hier meer over wilt weten, kunt u kontact opnemen met een van de bestuursleden van de joekskapel (Jan Poels, Ans Classens, Peter Philipsen), of met contactpersoon Harrie Reintjes, tel. 582636. Muzikale groeten, Joekskapel Luuster Efkes"

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 28