Renovatie loofprieel op St.Annaterrein. Op 15 augustus van verleden jaar hebben wij als Veulense Aid Prinse Kompeneej, onder leiding van Twan van Els een rondwandeling over het St.Annaterrein gemaakt. Onder de indruk van de schoonheid van park en monumenten hebben de oud-prinsen van Twan aangeboden om hem te helpen bij de instandhouding van dit culturele erfgoed. Dit heeft geresulteerd in het opknappen van het loofprieel. U hebt het in diverse kranten kunnen lezen en op radio Limburg kunnen horen. Na enkele zaterdagmiddagen en doordeweekse avonden ziet 't er nu weer heel anders uit. U moet maar eens komen kijken tijdens de kunstmanifestatie 'De Waan' die de komende zomerin het kader van 100 jaar psychiatrie in Venray, op dat terrein gehouden wordt. Langs deze weg wil ik alle oud-Prinsen van 'het Dartele Veulen', die meegeholpen hebben en ook diegenen die voor koffie en gebak hebben gezorgd, bedanken voor hun belangeloze inzet. Samen hebben we de wereld weer een klein beetje mooier gemaakt en dat geeft toch een goed gevoel Gerrit Reintjes, voorzitter A.P.K. - Veulen. KB O afd. Veulen Op dinsdag 16 April gaan we niet op excursie naar de Ospelse peel wat aanvankelijk de bedoeling was dit inverband met beperkte mogelijkheden wegens het broedseizoen. In plaats daarvan gaan we naar Ovio dit is een kippenbedrijf in Meerlo waar we om 14 uur verwacht worden en ons een uiteenzetting met dia s wordt aangeboden en daarna een rondleiding door het bedrijf bij goed weer gaan we met de fiets en vertrekken om 13.15 uur bij de kerk Liet is ook mogelijk om met auto s te gaan. Willen degene die met de auto willen gaan zich wel even hiervoor opgeven deze vertrekken om 13.30 uur bij de kerk Op donderdag 16 Mei zijn weer de lentefeesten in Merselo kaartjes a 2.70 per stuk verkrijgbaar tot 12 Mei bij W.Spreeuwenberg Op dinsdag 7 Mei bedevaart Ommel nader bericht hierover volgt nog

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 24