Limburg atholiek vrouwunn©tw«rk Parochie- en Porpsraadvergadering Veulen Op donderdag 4 april wordt de jaarlijkse Parochie- en Dorpsraadvergade ring gehouden. De bijeenkomst is in zaal "'t Veule" en begint om 20.00 uur. De Dorpsraadvergadering is aansluitend aan de Parochievergadering. NA dere informatie over de Parochievergadering is bij "de Ruuper" bijge- voergd. Houdt deze avond vrij voor deze belangrijke vergadering waarin u weer wordt bijgepraat over kerkelijke en dorpse zaken. T cgelterrein Tijdens de gespreksavond van Synthese met de Veulense jeugd kwam naar voren fat het betegeld terrein achter 'de Hoefslag' te ongelijk is geworden om er te rolschaatsen of andere spellen te spelen. De Dorpsraad gaat daar wat aan doen! Op het einde van deze week gaat de scatebaan weg. Op Paaszaterdag zal de Dorpsraad met medewerking van HALT-Bureau Venray, de tegels van een nieuw zandbad voorzien en opnieuw leggen. Vanaf Pasen ligt het terrein er dan err op z'n Paasbest bij en kan dan weer door iedereen gebruikt worden. G.Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen. Afdeling Veulen Willen de dames El Reintjes en Riek Leyssen de hoefslag poetsen in de week van 1 tot en met 7 april. Niet op dinsdag en vrijdagmorgen en niet op wwoensdagmiddag. Voor de sleutel bellen bij Jeu Sonnemans tel. 583304. Willen jullie plan 1 poetsen. TIEF KB O afd. Veulen Tijdens de voorjaarsvergadering hebben we afscheid genomen van 2 van onze bestuursleden en wel Riek Mulders en Fien Takken welke de zilveren draagspeld van de KBO werd opgespeld voor hun verdiensten van het 12 jaar vervullen van deze functie. En een oorkonde overhandigt het bestuur

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 19