23 K.B.O. afd. Veulen Op Donderdag 14 Febr. zijn we door de gemeente uitgenodigt voor een excursie. We worden daar om half twee verwacht in de raadszaal, waar we een toelichting zullen krijgen op het werk van de gemeente, en wat doet de gemeente. Daarna een rondleiding door Venray met een bus Waarbij informatie wordt gegeven over de ontwikkelingen in de wijken we vertrekken gezamenlijk rond een uur bij de kerk ook in verband met het parkeren in Venray deze excursie duurt tot ongeveer half vij f Opgave voor 7 Febr. bij W.Spreeuwenberg tel. 583999 Omdat wij het aantal deelnemers door moeten geven aan de gemeente 0 JEUGDCLUB VEULEN Hallo jongens en meisjes, Maandag 4 februari a.s. gaan we Carnaval vieren met Prins Jan en Prinses Eily. Dus trekje carnavalspak aan en kom om 18.00 uur naar de Hoefslag. Tevens kunnen jullie ouders op deze avond foto's bestellen van de Sinterklaasavond. Graag meteen betalen 0,50 p/st). Groetjes, DE LEIDING Vastelaoveskrant Veulen. A.s. zaterdag zal namens de carnavalsvereniging üt dartele Veulen u de vastelaoveskrant aangeboden worden. De leden van de raad van elf zullen langskomen en de krant tegen een vrijwillige bijdrage aanbieden. Per adres zal één krant aangebo den worden. Mocht u niet thuis zijn en toch interesse hebben kunt u contact opnemen met John Reintjes, Voerleberg 26, tel. 568880. Wilt u meerdere kranten hebben kunt u deze ook op boven genoemd adres verkrijgen tegen een bedrag van 2,™ B.v.d. V.K.K.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 23