K.B.O. afd. Veulen 21 Het lidmaatschap is dit jaar vastgesteld op 12 Euro degene die via dc bank willen betalen kunnen dit bedrag storten op bank nr. 128111437 KBO afd. Veulen of rechtstreeks bij de penningmeester Truus Fleurkens of bij een van de bestuursleden.Liefst zo spoedigmogelijk nieuwe leden zijn van harte welkom Op woensdag 23 Januari wordt door het platform basiszorg st. Elizabeth Ziekenhuis Een forumbijeenkomst gehouden over de ontwikkelingen in en rond het Venrayse ziekenhuis. Meer dan de helft van de patiënten van het ziekenhuis zijn senioren, en daarbij komt nog dat senioren erg kwetsbaar zijn als zorg voorzieningen in hun omgeving verdwijnen. De ontwikkelingen raken ons oudere dus in hoge mate.Deze bijeenkomst wordt gehouden in de kemphaan in Venray en begint om 14 uur Door de comm. Educatie district Venray zit in de planing medio April een Broemcursus (rijbewijs op herhaling) te geven. Tevens zal er in Maart een cursus wat een kunst of wel kijkt op kunst gegeven worden. Het is niet alleen naar schilderstukken kijken maar in zes bijeenkomsten, die door een docent gegeven worden. Kijkt men naar kunst in de vorm van muziek en zang. Kortom er is op dit gebied voor onze leeftijd een leerzame bezigheid van te maken. De kosten bedragen 28 Euro Opgave hiervoor bij de secr. tel 583999 DORPSRAAD VEULEN Op dinsdag 15 januari houdt de Dorpsraad Veulen een vergadering in 'De Hoefslag' De agenda is als volgt: 1. Opening; 2. Notulen 3Ingekomen stukken 4. Nieuws vanuit het dorpenoverleg. 5. Evaluatie Dorpsdinch en kerstboomverbranding. ó.Dorpse zaken; 7. Afscheid dorpsraadlid Grad Claessens 8. Sluiting; Iedereen is van harte welkom en de vergadering begint om 20.00 uur. Uitgifte dorpstelefoongids Binnenkort zal de nieuwe telefoongids huis aan huis bezorgd worden. Deze uitgave is helemaal bijgewerkt zodat u weer alle Veulense telefoonnummers op een gemakkelijke manier binnen handbereik heeft. Dorpsdinch zondag 6 januari Vanaf deze plaats wil de Dorpsraad Veulen, mede namens de disgenoten die aangezeten hebben aan de overheerlijke rijkelijfcvoorziene dorpsdinch, Antonie Thielen bedanken voor zijn zeer gewaardeerde kookkunst. Het was in één woord: GEWELDIG! G.Reintjes, secretaris dorpsraad Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 22