L.5mfc*urcj Zoals u ziet is door vernieuwingen en veranderingen binnen onze organisatie de naam veran derd van "L.V.B." in Zij-Actief, Katholiek Vrouwennetwerk Limbura". afaekort tot "Zii-Actief" katholiek vrouwennetwerk 9 ZIJ-ACTIEF LEUNEN Lies van Bavel-van Nieuwenhoven die al 50 jaar lid is van onze vereniging wordt a.s. zondag 6 j anuari door de carnavalsvereniging "t Knölleke" gehuldigd met de Gouden Knol. We hopen vele leden daar te mogen begroeten, zodat ze op deze manier geëerd wordt voor haar verdiensten binnen de Leunse gemeenschap. Anders dan reeds vermeld stond, begint onze jaarvergadering op 14 januari om 19.30 uur in "de Brink". In deze vergadering zal, i.v.m. de nieuwe naam, het hele bestuur moeten worden herkozen. Verder worden de statuten van de afdeling gewijzigd. Deze zullen ter inzage liggen vanaf 7 januari bij onze afdelingssecretaresse Anja Weijs. Tiny Litjens-Winnen heeft zich kandidaat gesteld als bestuurslid. Toch zijn er nog altijd mensen welkom, om ons bestuur te versterken. Tot ee uur voor de jaarvergadering kan men zich nog aanmelden bij de voorzitster Wilma Leijssen. Na de pauze komt Dhr. Cuppen, voorlichter van de Hartstichting, ons een beter inzicht geven in Hart- en Vaatziekten en de mogelijke behandelingen daarvan. Ook zal hij aandacht schenken aan evt. reanimatie. We hopen dat vele leden aanwezig zullen zijn op deze avond, ook omdat minimaal de helft van het aantal leden nodig is om de wijziging van de afdelingsstatuten te kunnen laten doorgaan.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 10