LEUNEN Aan alle inwoners van Leunen Het jaar is weer bijna ten einde. Wat. een jaar! Denk maar eens aan de aanslagen op 11 september in Amerika en de gevolgen daarvan in Afghanistan. Maar ook in ons eigen dorp Leunen is er weer veel gebeurd, De Dorpsraad van Leunen zette zich o.a in voor de volgende zaken: Jan Reintjes mocht een Koninklijke Onderscheiding in ontvangst nemen Er zijn hoomkorven om de bomen voor de kerk geplaatst Het college van Burgemeester en Wethouders waren op werkbezoek. Leunen - Oost werd 30 km zone en het speelterreintje is gerealiseerd, evenals aan de Wethouder Reintjesstraat Een kleine volksverhuizing vond plaats met de oplevering van de huizen in de "Korenmolen". We zijn nu bezig met de voorbereidingen van het "Spelement" van Gusse Wie in die wijk te herplaatsen. Verder zijn we bezig met de voorbereidingen van de volgende bouwfase van de "Korenmolen". Wat veel stof deed opwaaien was de tienerdisco, met alle gevolgen voor onze eigen jeugdactiviteiten. - Het Brinkplein blijft onze aandacht houden. Gelukkig worden de bloembakken door de ouderen vereniging prima bijgehouden. Voor de ouderen en bewoners met enige behoefte aan zorg, zijn we in onderhandeling met de Woningstichting, voor de realisatie van een z.g.n. WoZoCo, waar in Leunen veel behoefte aan is. Het buitengebied van Leunen, maar ook voorzieningen daar in, heeft ons zeker bezig gehouden. Door onze inzet heeft de E.W.L. het jaarlijks kerstboom verbranden met extra geld kunnen verbeteren. Veel van deze zaken zullen ook in 2002 op onze agenda terug komen. Maar voordat het zover is wenst de Dorpsraad Leunen al haar inwoners een Zalig Kerstfeest en een voorspoedig 2002. Wim Jenniskens voorzitter «r Dorpsraad

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 7