Zoals reeds eerder aangekondigd organiseert de dorpsraad in samenwerking met de zaalhouder Antonie Thieien op Driekoningenzondag 6 januari 2002 weer een dorpsdinch. Als vervolg op de geslaagde voorgaande versies is de Dorpsraad met Antonie van mening dat dit een jaarlijks terugkerend dorpsgebeuren moet worden. De dinch begint ook dit keer weer om 12.00 uur en eindigt om 13.30 uur. U kunt kiezen uit: 2 soorten soep, div. broodjes, broodsoorten en broodbeleg, 4 soorten warm vlees, div. aardappelgerechten, een saladebuffet, div, puddingen, vla's en vruchtensauzen en ijs. Bovendien kunt U kiezen uit de volgende alcoholvrije dranken: koffie, thee, chocomel, Fristi, jus d'orange en melk. Voor de kinderen zijn er frietjes met kroketten met appelmoes verkrijgbaar, kortom een rijkelijk gevuld buffet staat voor U Waar. Na de maaltijd kunt U nog gezellig nababbelen terwijl een accordeonist/gitarist voor de juiste muzikale sfeer zorgt. Voor de kinderen worden in het café videofilms vertoond. U kunt zich voor dit dorpsgebeuren opgeven door onderstaande strook in te vullen en vóór woensdag 19 december in te leveren bij de penningmeester van de Dorpsraad, Anita de Mulder-van Staveren, Brugpas 25a. P.S. Opgaven met contante betaling kunnen nog t/m 29 december plaatsvinden. hierlangs afknippen Opgave/éénmalige machtiging voor dorpsdinch op zondag 6 januari 2002 0 contant betaald aan de penningmeester 0 ondergetekende verleent hierbij éénmalige machtiging aan de dorpsraad Veulen om het bovenstaande bedrag van zijn/haar rekening af te schrijven. Bank/gironummerHandtekening s.v.p. invullen/aankruisen wat van toepassing is. Bij machtiging wordt het bedrag in verband met de komst van de euro, nog dit jaar van uw rekening afgeschreven. Nieuwjaarsdinch 2002 Veulen 25 Naam/familie........ Adres Komen met kinderen t/m 3 jaar gratis kinderen van 4 t/m 12 jaar a 15,- personen vanaf 13 jaar a 30,- f Totaal

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 27