JEUGDCLUB VEULEN Hallo jongens en meisjes, Maandag 10 december a.s. gaan we film kijken. Het is de bedoeling dat jullie om 18.00 uur bij Sonja Spreeuwenberg zijn Om 19.15 uur kunnen jullie daar opgehaald worden. P.S. Ouders, graag tot die tijd buiten wachten. Groetjes, DE LEIDING Dorpsraad Veulen 19 Op dinsdag 11 december om 20.00 uur houdt de Dorpsraad een veragde- ring in 'de Hoefslag'. De agenda is als volgt: 1Openign; 2. Notulen; 3. Ingekomen stukken; 4. Verslag van het dorpenoverleg; 5. Dorpse zaken; 6. Rondvraag en 7. Sluiting. U bent van harte welkom! Nieuwe telefoongids. Wilt u veranderingen binnen besturen van verenigingen, gewijzigde en/of nieuwe adressen, telefoonnummers, faxnummers en e-mailadressen vóór 8 december aan mij doorgeven. Deze gegevens kunnen dan nog in de nieuwe gids opgenomen worden. G.Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen Kerststukjes Veulen Op woensdag 12 december komen de kinderen van de basisschool bij u langs met bestelformulieren voor de kerststukjes. Een kerststukje kost f 5,-- Graag betalen bij de bestelling, dat is gemakkelijker bij het bezorgen van de stukjes op woensdag 19 december. De opbrengst van de kerststukjes is dit jaar voor de basisschool zelf. Zij willen graag nieuwe speeltoestellen voor de kinderen. Op school is de werkgroep speeltoestellen aktief om zich hiervoor in te zetten. De op brengst van de kerststukjes is voor hen dan ook van harte welkom. Bij voorbaat onze dank, werkgroep speeltoestellen, kinderen basisschool Veulen, ouders en leer krachten. ft V

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 20