17 VTTTT lil' O' WIJNAKTIE in Leunen,Veulen, Heide. Ook dit jaar komt de tennisvereniging bii u thuis met de jaarlijkse W1JNVERKOOPAKTIE. In samenwerking met het Wijnhuis in Venray hebben we een aantal fijne wijnen geselecteerd welke we vanaf 28 november huis aan huis te koop aan willen bieden [tip: leuke attentie voor Sint of de Kerst). U hebt keus uit 1999 Sauvignon Blanc 12% W.O. Robertson gelegen aan de rand van de langeberge nabij het dorp Robertson. Een evenwichtige frisse droge wijn met een fijne volle smaak, aromatische fruittonen Van kruisbes, appei en bloemen, een uitgebalanceerde frisse zuurgraad en vol van smaak. Heerlijk als aperitief of te drinken bij een visgerecht. 1999 Silvaner Spatlese Rheinhessen 10% Carl Sittmann. Dit is een iets meer dan halfzoete wijn, die gemaakt is van de volrijpe Silvaner druif die een smaakvolle en stevige wijn geeft met veel charme. De smaak is aangenaam vol en fruitig met een zoetje. Een wijn voor op een feestje. 1996 Domaine du Chatelin Cötes du Rhone A.C. 13% Delas Frères. Deze wijn komt van het gerenommeerde huis Delas Frères uit Tournon Waar andere grote wijn ook vandaan komt, zoals Cöte Rótie en Hermitage en Condrieu.Deze wijn is onder andere gemaakt van de syrah druif. De smaak is vol, krachtig, kruidig, fruitig met een warme afdronk. Nu volledig opdronk. Een ideale begeleider voor bij wildgerechten of bij een stukje kaas. 1996 Valtier Reserva Utiel Requena D.Ö. 12,5% Deze wijn is gemaakt van de druivensoorten Tempranillo en Bobal en heeft 12 mnd. gelagerd op Amerikaanse vaten en 2 jaar op fles gerijpt. De smaak is een volle krachtige wijn met fruit en vanilietonen met een lange afdronk. Serveer deze wijn op kamertemperatuur bij een rood vleesgerecht. Deze wijnen worden u aangeboden voor fl. 12,50 per fles. Bij aankoop van 6 flessen mag u gratis de 7de fles, naar eigen smaak, uitzoeken U kunt naar eigen keuze een assortiment rode en witte wijnen samenstellen. Houd een plaatsje vrii in het wijnrek en steun de Tennisvereniging. Naast deze wiinaktie is het ook moaeliik om een donateurskaart van de tennisvereniging te kopen. Per donateurkaart fl. 5,00. Graag tot ziens bii u thuis!!! Tennisvereniging Leunen-Veulen-Heide m ENIGING Nieuw:

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 18