"V culense Kampioenschappen Nagelsioan 2001" Tijdens het afgelopen weekend werden de "Veulense Kampioenschappen Nagelsioan 200.1 gehouden. Onder het toeziend oog van zo'n 45 belangstellenden traden de diverse uit-twee personen bestaande teams aan voor de onderlinge partijen. Al snel werd duidelijk dat 3 teams met kop en schouder boven de rest uitstaken. Zij zouden uiteindelijk in een spannende eindstrijd knokken voor de titel. Johan van Dongen en Twan Jacobs wonnen de eerste anale-partijen niet opvallend gemak en wisten zich op dat moment al zeker van de titel De laatste partij -om de tweede en derde plaats- ging tussen Antonie Thielen/Hans Vervoort en Hem Bouweriks/Hayke Hendrix. Eerstgenoemden -recentelijk vice-wereldkampioen geworden tijdens het WK-Bokkenollen in Griendtsveen- waren duidelijk favoriet. Echter, de druk op hun schouders om als "eeuwige tweede" door het leven te moeten gaan, was te veel voor hen. Hem en Hayke legden zodoende beslag op de tweede plaats. Een verrassende einduitslag van een mooi toernooi dat vanwege de enorme belangstelling volgend jaar zeker een herhaling zal krijgen. 17 HARMONIE ST. CATHARINA LEUNEN - VEULEN - HEIDE Oud iizeractie zaterdag 10 november 10.00-15.00 uur Op zaterdag 10 november houdt de harmonie haar 2e oud ijzeractie van dit jaar. Tussen 10.00 en 15.00 uur kunt u oud ijzer inleveren bij de container bij de tuinbouwloods aan de Veulenseweg. Hebt u een grote partij oud ijzer dan kunt u contact opnemen met Martien Derikx, tel. 581936. Attentie: Koelkasten mogen alleen zonder koelvloeistof ingeleverd worden. Verf en accu's mogen niet ingeleverd worden. Goede fietsen die u niet meer gebruikt en oude fietsen kunt u ook inleveren bij de container aan de Veulenseweg.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 18