13 U hebt het inmiddels allemaal al vernomen: zondag 4 november houdt harmonie St Catharina Leunen, Veulen, Heide weer een Goederen- en Dienstenveiling in eemeenschaoshuis De Brink in Leunen. En de toegang tot deze veiling is araiis. Vanaf 13.30 uur zijn de aanwezige goederen te bezichtigen. Terwijl een volle zaal alvast bedenkt waarop zij zal gaan bieden, zal joekskapel "Luuster Efkes" voor de vrolijke noot zorgen. Dus als de stemming er eenmaal goed in zit, zal rond 14.00 urn- de veiling geopend worden door voorzitter Huub Geuits van de harmonie. Afwisselend zullen daarna de 3 vorsten Joop, Teun en Piet de kavels aan de man en vrouw brengen. Dat zullen deze mannen ook deze keer zeker met veel humor en overtuiging voor mekaar krijgen. Het is erg verheugend is te noemen, dat opnieuw veel bedrijven en particulieren waardevolle goederen, maar ook interessante diensten hebben aangeboden. De aanbiedingen zijn wederom zeer verschillend van aard. Zo kan men een weekend met een SMART (kost geen PIJN hoor, alleen maar veul schik!) of een shopper (zonder boodschappentas!) op stap, is er een barbecue voor 10 personen in de aanbieding of een bezoek aan een bungalowpark inclusief diner, en kan men weer het luchtruim in voor een rondvlucht boven Venray e.o. Ook ontbreekt dit jaar het traditionele diepvriesklare half varken niet. Gedurende de veiling vindt er ook een loterij plaats met aantrekkelijke prijzen. Metu raadt het al: een pony als hoofdprijs! In totaal worden er meer dan 250 kavels onder de veilinghamer gebracht. Daar moet dus altijd iets interessants voor U bij zitten. En uiteraard ligt het inzetbedrag van de te veilen goederen en diensten aanzienlijk beneden de werkelijke waarde. Het is dus zeker de moeite waard om een koopje te wage Zoals wellicht bekend zal zijn komt de opbrengst van de veiling geheel ten goede aan de harmonie. Hiermee kan de vereniging met haar groot aantal jeugdleden het instrumentarium op peil houden. De harmonie is dan ook alle aanbieders zeer dankbaar voor alle gulle gaven. De organisatie start overigens deze zondag om 12.00 uur met een promotie-ochtend. Hierbij vindt er een presentatie plaats van de jeugdharmonie en van de drumbai Tevens bestaat er de mogelijkheid om blaas- en slagwerkinstrumenten te bespelen, en kunnen er vragen worden gesteld. Ter afronding laat vervolgens de jeugdharmonie horen wat zij in haar 'mars' heeft. Kortom, een middag welke u zeker niet zult willen missen. St. Catharina organiseert grote veiling

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 14