Op zaterdag 3 november a.s, organiseert de E.W.L. een clownsmiddag in gemeenschapshuis 'de Brink' te Leunen. Deze activiteit is toegankelijk is voor de kinderen (tot en met groep 8 van de basisschool) van leden EN van NIET-leden! De kinderen van niet-ieden betalen 3,50 entree. In de pauze krijgen alle kinderen een glaasje fris aangeboden. um 14.UU uur zuilen de clowns KMüi© t?y®)g)p© er samen mei de kinde ren een dolle boel van maken. Je moet weten, dat iMksüü© verliefd is op een circusartiest. Haar vriendje fölsipp® vindt dat maar niets en hij zai wel eens laten zien dat hij ook een geweldige artiest is!! Of dat allemaal we! goed zal gaan kun je zelf komen zien....!! Het beloofd een gezellige middag te worden, dus kom allemaal op zaterdai 3 november om 14.00 uur naar 'de Brink', en neem je ouders, grootouders enzovoorts, enzovoorts ook maar mee! Bestuur E.W.L 9 Enthousiastelingen gezocht met wat vrije tijd. Binnenkort start de organisatie van het Kindervakantiewerk weer. Om ervoor te zorgen dat die ene week activiteiten vlekkeloos verloopt is ieder jaar een uitdaging voor de kleine groep organisatieleden. Het werk wat verzet moet worden varieert van het uitwerken van de verschillende dagen, het verwerken van alle aanmeldingen, het begeleiden van alle vrijwilligers, EHBO tijdens de week, het verzorgen van vervoer en nog veel meer voor meer dan 700 kinderen. Dit vraagt heel veel van de organiserende mensen. Vandaar zijn wij ook hard op zoek naar uitbreiding van deze groep. Ieder een die de jeugd een warmn hart toedraagt en nog wat vrije tijd overheeft is welkom. Heb je nog 2 vrije avonden per maand over en vind je het leuk om iets voor kinderen ie doen, neem dan contact op met het secretariaat voor meer informatie. Denk je nu, dat lijkt me wel wat, bel dan..0478-515777 CLOWNSMIDDAG

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 10