4 Kerkhof Leunen Leeft. Laat de dooden rasten deze tekst staat op het grote kruis voor op het kerkhof. Vanaf 10 september hebben de doden weinig rust gekend, W- m 9 door alle werkzaamheden op het kerkhof. 10 september is de werkgroep gestart met de verfraaiing van het kerkhof. Het plan was om de entree afscheidsplaats en de brede paden snel klaar te maken, het recht en op hoogte zetten van de kruisen en het op lengte brengen van de graven wilde we in de herfst en winter doen. Het was echt niet de bedoeling om met Allerheiligen klaar te zijn Maar door de geweldige inzet en goede opkomst van 15 vrijwilligers is nu deze klus al voor Allerheilige klaar. Donderdag 18 oktober was nog een spannende dag alle kruisen stonden recht en in de rijmaar het grote kruis stond niet in de midden van het middenpad, het plan was om ook dit kruis 2500 kg 33 cm te verplaatsen. Na een goede voorbereiding, schoof ook dit kruis om klokslag 3 uur, onder het toeziende oog van kapelaan van Dijck, cm na cm naar de geplande plaats midden voor het middenpad. Door de werkgroep is er 930 uur gewerkt dit is 62 uur per man Heel veel dank aan de mensen die zich vele uren hebben ingezet voor dit zware maar dankbare werk. We waren als werkgroep een goed team, en het resultaat mag gezien worden. Met Allerheiligen zijn er mensen van de werkgroep op het kerkhof aanwezig voor verdere informatie, klachten, of wensen. De materiaal kosten voor dit grote onderhoud zijn f 8000. Aan financiële bijdragen is er f 2000 gestort hiervoor hartelijk dank. Mensen die nog een financiële bijdragen willen storten kunnen dit doen op rekening 12.81.02.292. onderhoud kerkhof. Verder zal er met Allerheiligen op het kerkhof een bus staan waar men een gift kan doen voor het onderhoud van dit mooie kerkhof Hartelijk dank aan Annie Reintjes-Jenniskens voor het 6 weken verzorgen van de koffie en de mensen die zorgde voor gebak Met vriendelijke groeten, de werkgroep kerkhof Th Hendrix.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 5