De bezoekgroep Vorige week heb ik vermeld dat ik niet altijd toekom aan het bezoek van mensen thuis. Eén van de oplossingen die ik aangaf was het feit dat de parochie Leunen een bezoekgroep heeft.Een groep enthousiaste vrijwilligers die zich namens de parochie inzetten om mensen te bezoeken. Hierbij wordt natuurlijk vooral gedacht aan de ouderen en de zieken onder ons. Het is een groep die naast "de Zonnebloem" een eigen plaats heeft en mensen bezoekt. Het eigene van de groep is dat ze namens de parochie komen. Vanuit de boodschap van Jezus om oor, oog en hart te hebben voor hun naaste geven ze aan deze oproep invulling. Deze vrijwilligers handelen vanuit deze overtuiging en staan daarom ook naar vermogen open voor vragen en problemen die u bij een gewoon bezoekje niet zo snel ter sprake zult brengen. U mag en kunt hen in vertrouwen nemen omdat ze natuurlijk vanuit een pastoraal oogpunt discreet voor u aandacht hebben. Daarbij komt dat ze zich inzetten vanuit een nauw contact met mijzelf. U kunt altijd via hen een vraag tot mij richten in het volste vertrouwen. Omgekeerd kan ik mensen van wie ik weet dat ze behoefte hebben aan een regelmatig bezoek in contact brengen met iemand uit deze groep. De bezoekgroep heeft hart en ziel voor hun taak en heeft daarom ook het volste vertrouwen van mijHet is een samenwerking en wisselwerking tussen de bezoekgroep en mij om ten dienste te staan van de parochianen. Kapelaan W. van Dijck Bij deze delen wij u mede dat waarschijnlijk in de loop van oktober 2001 via de bank de gebruikelijke automatische afschrijving zal plaastvinden van de grafrechten 2001 Mogen wij degenen, die de jaarlijkse grafrechten elk jaar zelf betalen per bank of giro, verzoeken zulks eveneens af te werken rond 1 november. Bij voorbaat dank.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 4