Activiteitenkaiender: Zaterdag 6 oktober (vanaf 's middags) vindt weer het traditionele "Aide Kèls toernooi" plaats. Dus de banen zijn dan alleen toegankelijk voor genodigden. Veel plezier! Organisatie: Anton Sonnenberg. Maandag 15 oktober wordt weer het jaarlijkse herfsttoereiooi Junioren gespeeld. De organisatie is reeds druk met de planning, en heb je het inschrijfgeld van fl. 2,50 ook al betaald. Nee... deponeer dit dan alsnog in een enveloppe in de brievenbus van het clubhuis. De indeling wordt spoedig bekend gemaakt. Avondtoernooi voor Senioren woensdag 17 en donderdag 18 oktober. Je kunt voor een of beide avonden inschrijven. De inschrijving moet uiterlijk 8 oktober a.s. in de brievenbus van het clubhuis liggen. Organisatie: René Eibers. Herfstavondtoemooi voor Junioren wordt gespeeld op zaterdag 3 november a.s. Wil je weer meedoen aan dit elke keer weer zeer geslaagde toernooi, zorg dat jouw inschrijving uiterlijk 26 oktober ingeleverd is. Indoortoemooi; dorpentoernooi voor Senioren; zondag 11 november in de Schaapskooi te Venray (Organisatie Swoigen). Het indoortoemooi wordt vanaf 13.00 uur ingepland. Dus houd deze datum reeds vrij in jouw agenda. Winterindoortoemooi voor Junioren; donderdag 27 december in de Schaapskooi te Venray. Gezellig met z'n allen in de kerstvakantie naar de Schaapskooi, heb jij ook zinNou wat let je, schrijf nu meteen in. Indoortoemooi voor Senioren in de Maaskant, Tenniscenter te Bergen; Nieuw: voor het eerst wordt er een indoortoemooi voor Senioren in Bergen gespeeld en wel op zondag 20 januari 2002. Advies: haal een inschrijfkaart en schrijf direct voor het toernooi de toernooien in. En... al op de nieuwe toplaag gespeeld; baan 1 en 2 ze zijn fantastisch geworden, ga spelen en oordeel zelf 15

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 16