Tennisvereniging Leunen Veulen Heide in de extra Algemene Leden Vergadering is op donderdag 27 september besloten om bij wijze van proef voorlopig voor een jaar z.g. "Winterleden" toe te laten tot onze vereniging. Het winterlidmaatschap is voor iedereen mogelijk, ongeacht zijn of haar woonplaats of de binding met Leunen, Veulen of Heide. Vooralsnog zullen maximaal 25 "Winterleden" tot onze vereniging worden toegelaten. 'Winterleden" mogen van 1 oktober tot en met 31 maart deelnemen aan alle tennisactiviteiten van LVH, maar mogen niet introduceren. "Winterleden" hebben geen stemrecht in de Algemene Ledenvergadering. Zij betalen per seizoen van 1 oktober tot 1 april F. 88,15 40,-). Bij de besluitvorming zijn de volgende argumenten genoemd: VOOR: De integratie van tennissers van andere verenigingen zal een positief effect hebben op onze vereniging. Omdat er in de winter minder getennist wordt zal het nauwelijks een beperking zijn voor de gewone leden. Het is een verzoek van eigen leden en het zijn extra inkomsten voor de vereniging. TEGEN: Er is dan meer kans dat je moet wachten of dat je zelfs niet kunt tennissen. Het loslaten van de eis dat leden binding moeten hebben met Leunen, Veulen of Heide. Meer weerstand van andere sportverenigingen in Leunen tegen het aanleggen van een vierde tennisbaan. Tijdens de Algemene Ledenvergadering op 28 januari 2002 staat "Winterieden" als een belangrijk punt op de agenda en zal een en ander geëvalueerd worden, hopelijk zullen veel leden deze vergadering bijwonen. 'Winterleden" kunnen zich aanmelden bij de ledenadministratie, Jos Ermers, Steegse Peelweg 7, 5809 EC Leunen telefoon 586 673, E-mail jos.ermers@hetnet.nl. Het Bestuur. Ons clubhuis moet volgens de wet enkeie bardienstmensen hebben die beschikken over een zogenaamde 'Verklaring Sociale Hygiëne". Oproep: Wie van onze leden is in het bezit van deze verklaring? Willen deze leden contact opnemen met Jos Linders, tel.: 584251 jos.linders@home.nl 14 "WINTERLEDEN"

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 15