Elke keer opnieuw baan 1 en 2 droogzuigen, in het begin nog met de "moltontechniek" van Wim Voestenom de baan te sparen, iater zijn we niets meer ontziend te werk gegaan. Voor 3 wedstrijden zijn we uitgeweken naar Merselo, waar we ruim baan kregen. We zijn blij met die samenwerking en dat verplicht ons ook tot tegenprestaties! 23 Dagen voor een toernooi vind ik persoonlijk te lang, dat zou tot ruim 2 weken moeten worden ingekort Dit kan alleen met een extra tennisbaan of door poule verkleining! Toernooien organiseren op deze manier of nog mooier is alleen mogelijk mits meer mensen hier enthousiast energie in willen stoppen! ii Graag wil ik die mensen ondersteunen om zulke toernooien te blijven organiseren. Jos Linders. RENOVATIE BAAN 1 art BAAN 2 Op maandag 17 september of zo snel mogelijk daarna, zal gestart worden met de renovatie van baan een en twee. Beide banen worden voorzien van een nieuwe toplaag. Afhankelijk van de weersomstandigheden zullen 1 tot 2 weken in beslag nemen. Tijdens de renovatiewerkzaamheden is het tennispark gesloten. Alleen de tennisiessen, onder leiding van Don Mulders, gaan op baan 3 gewoon door. Zodra de werkzaamheden afgerond zijn, zullen de banen weer worden opengesteld. ACTIVITEITENKALENDER -) maandag 15 oktober herfsttoernooi junioren ('s maandags in de herfst- vakantie) De uiterlijke inschrijfdatum voor dit toernooi is vervroegd naar 23 sept. (op inschrijfkaart staat 6 okt., klopt dus niet). Nog niet ingeschreven, haast je en deponeer jouw inschrijving samen met het inschrijfgeld fl. 2,50 in de brievenbus van het clubhuis. -) Avondtoernooi voor senioren woensdag 17 en donderdag 18 oktober. Je kunt voor één of beide avonden inschrijven. -) Herfst-avondtoernooi junioren zaterdag 3 november inschrijven voor 27 oktober a.s. -) Winterindoortoernooi voor senioren, donderdag 27 december in de Schaapskooi te Venray. 13

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 14