Hallo mensen uit het Veulen. VEULEN Zoals enkele van jullie misschien al gehoord hebben gaat KPJ Veulen stop pen! Dit hebben wij als bestuur natuurlijk niet zomaar besloten. Maar om de volgende redenen Het ledenbestand is de laatste jaren erg gedaald, we hebben momenteel maar 7 leden bij onze vereniging zitten, (bestuur niet meegeteld). We hebben een j aar lang bekeken hoeveel leden er per clubavond kwamen, dit was gemiddeld 3 leden per clubavond. Het kwam ook wel eens voor dat er op één avond 1 lid op kwam dagen! Het blijkt gewoon zo dat iedereen de laatste tijd andere dingen heeft te doen, en dat er ook meer dingen overal te doen zijn. Het organiseren van een bepaalde activiteit kost soms veel tijd/werk en geld, en als er dan maar 1 lid op komt dagen motiveerd dat niet echt om nog eens wat te organiseren. DE animo voor de KPJ is dus flink gedaald. Ook hebben we gewaagd of er leden waren die bij het bestuur willen ko men, maar hier was niet echt belangstelling voor. Wij als bestuur beseffen goedeen vereniging die verdwijnt, komt niet zomaar terug. Hier zijn wij ons goed van bewust en daarom is deze beslis sing om te stoppen niet makkelijk geweest. Gelukkig wil het niet zeggen dat er nu helemaal niks meer voor de jeugd van het Veulen georganiseerd wordt. De verenigingsraad gaat bekijken in hoeverre er avonden voor jeugd geor ganiseerd kunnen worden in de 'nieuwe Hoefslag' Dit niet meer in het teken van KPJ, maar in het teken van een gezellige avond samen zijn. Als er nog mensen zijn die hier actief aan mee willen werken kunnen de verenigingsraad bellen. Wij van het bestuur willen iedereen bedanken die ons op de één of andere manier gesteund en geholpen hebben. Voornamelijk dank aan Timmermans Agriservice voor de goede sponse ring. We vinden het jammer dat het zo gelopen is maar we hopen dat jullie ons standpunt ook een beetje kunnen begrijpen. Groetjes van Gertjan Holtermans, Saskia Verhoeven, Nico Knapen en Annelie Reintjes.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 23