polio, ziekte van Parkinson, ziekte van Huntington, multiple sclerose, spasticiteit Beschermvrouwe: H.M. de Koningin 28-aug di Leunen-1 - America-1 7-2 28-aug di Qirio-2 - Leunen-2 0-9 27-aug ma Sevenum-3 - Leunen-3 2-7 28-aug di Kemphaan-6 - Leunen-4 2-7 29-aug WO Leunen-5 - Wanssum-6 4-5 - Nationaal Fonds o ter bestrijding van m éT spierziekten, Vb Van 9 t/m 15 sept. 2001 houdt het Prinses Beatrix Fonds zijnjaarli jkse landelijke collecte. Het Prinses Beatrix Fonds is hei Nationaal Fonds voor de bestrijding van spierziekten, polio, de ziekte van Parkinson, de ziekte van Huntington, multiple sclerose en spasticiteit. Het Fonds zet zich sinds 1956 in voor mensen die aan deze ziekten lijden en voor hun naaste familie leden. De opbrengsten van de landlijke collecte zijn daarbij onmisbaar. Dat met deze inkomsten/giften zorgvuldig wordt omgegaan, is gegarandeerd doordat het Prinses Beatrix Fonds houder is van het keurmerk voor Goede Doelen van het Centraal Bureau Fondsenwerving. De activiteiten van het Prinses Beatrix Fonds ztrekken zich over verschei dene terreinen uit. Het Fonds ondersteunt en stimuleert wetenschappelijk onderzoek naar verschillende ziekten. Diverse patiënten-belangenvereni gingen worden door het Fonds financieel ondersteund. De kwaliteit van leven van patiënten krijgt veel aandacht; dat gebeurt onder meer door individuele hulp en door het aanbod van de dertien aangepaste vakantiehui zen van het fonds. Het werk van het Prinses Beatrix Fonds moet worden voortgezet en uitge breid in het belang van veie duizenden patiënten. Dat kan mede door het fonds tijdens de collecte te steunen. Het is pok mogelijk een geldbedrag te storten op giro 969, tn.v. het Prinses Beatrix Fonds. Prinses Beatrix Fonds chakel uitslagen Noord^limburgse Biljart Hónd

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 10