23 JEUGDCLUB VEULEN Hallo jongens en meisjes, De vakantie is alweer voorbij en het komende seizoen voor de Jeugdclub staat al weer voor de deur. Maandag 10 september a.s. van 18.00-19.00 uur kun je je hiervoor komen opgeven in de Hoefslag. Kosten per kind zijn NLG 35,— voor het hele seizoen (bij opgave betalen). Ook nieuwe kinderen zijn natuurlijk welkom. Ben je in de leeftijd van 4 t/m 12 jaar en heb je zin om mee te doen, kom dan maandag de 10e naar de Hoefslag om je op te geven. Groetjes, de Leiding GEZINSVIERING VEULEN Zaterdag 1 september is weer een gezinsviering dat als thema heeft een goede start, We hopen jullie er allemaal te zien. Groetjes werkgroep gezinsviering. K.i3.U. afd. Veulen De eerste koersbalmiddag na de vacantia is niet op woensdag 5 Septmaar op 12 September. Er wordt weer een toernooi gorganiseert in Ijsselsteijn Op 11 October opgave aantal deelnemers moet 15 September binnen zijn. Van iedere afd. wordt een scheidsrechter en een puntenteller gevraagd. Meer informatie op 12 September met koersballen tot ziens. Op dinsdag 11 September starten we weer met onze wekelijkse doemiddag In de hoefslag kom gerust eens binnen lopen. Tevens vragen we onze leden of er belangstelling is voor onderstaande punten. Laat het ons dan weten Door aan te kruisen en het formulier in te leveren voor 5 September bij een van onze bestuursleden zodat we hier verder op in kunnen gaan. Handwerken Sjoelen Darten Kaarten Kaartenmaken Enz. Of op een andere manier bezig zijn.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 24