Kermis in Veulen 18 s Het is weer bijna zover: vanaf vrijdag 31 uU^ustüs tl. ixi dinsdag 4 september a.s. staat het iets meer dan 500 inwoners tellende Venrayse kerkdorpje Veulen in het teken van haar jaarlijkse kermis. Naast de traditionele kemis gonst het in. het Veulen gedurende 4 dagen van spectaculaire etf muzikale activiteiten. Ook de jeugd en de ouderen worden hierbij niet vergaten. Op vrijdag 31 aug. wordt de spits afgebeten door de feestband bij uitstek uit Leunen "De Puppies". Reeds jaren hebben zij bewezen elke zaai of tent op zijn kop te zetten. De uitstekende repertoirekeuze in combinatie met degelijke muzikanten staat garant voor een prachtige openingsavond in de feesttent te Veulen. v Het podium in dezelfde feesttent is op zaterdagavond gereserveerd voor "Riverflow". Kom en laat u verrassen door deze band! V. Op zondagmiddag vindt op het buitenterrein vanaf 14.00 uur nabij de tent het spectaculaire "Catjumping" plaats. "Carjumping" is niets meer en niets minder dan het onbemand verspringen met auto's waarbij het stuur van de auto wordt vastgezet. De koppeling wordt d.m,v. een stok ingeduwd, de motor wordt gestart en op vol gas gezet. Vervolgens zet men de auto in de versnelling en wordt hij aangeduwd. Als de auto voldoende snelheid heeft wordt de stok op de koppeling met een touw weggetrokken waarna de auto zelfstandig verder rijdt. Via een baan-die uit veiligheidsredenen afgezet is- rijdt de auto een heuvel op. Des te hoger de snelheid op de top van de heuvel, des te verder de auto springt. Iedereen kan zelf met een voertuig deelnemen. De deelnemer met de auto die heet verst komt wordt de gelukkige bezitter van de dubbele hoofdprijs: Kampioen Car Jump Veulen 2001 én een vat bier r J 'i Voor informatie kunt u contact opnemen met Antonie Thielen via 0478 - 581928 Naast bovengenoemde "autosport" wordt u in de gelegenheid gesteld om deel te nemen aan het "Zwijntje Tikken" Hierbij is het de bedoeling dat de - geblinddoekte- kandidaten binnen 3 minuten het zwijntje tikken. Gezien de geringe afstand tussen het buiten- en het kermisterrein kunnen uw kinderen tijdens bovengenoemde activiteiten de enkele meters verderop gelegen kermis bezoeken.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 19