KERMIS VEULEN Gewoonte getrouw is er ook dit jaar in het eerste weekend van september, feest in het dorp. Tijd om de teugels te alten vieren. Tijd om aan de boor den van een lange zomer, nog even te genieten van de warme zon, een zwoele avond, een lekker glas bier, kortom, TIJD VOOR KERMIS. Op vele fronten is er hard gewerkt om de Veuiense kermis dit jaar nog meer allure te geven. Op kermis zondag om 14.00 uur zal het spectaculaire CARJUMP van start gaan. Dit opzienbarende gebeuren wordt georgani seerd door een stel enthousiaste Veuiense jongeren in samenwerking met de zaalhouder. Zeventien deelnemers zullen die middag strijden om de hoogste eer. Een andere nieuwe attractie, op zondagmiddag, is het "Zwientje tikke", georganiseerd doot het BBC. Op kermismaandag om 16.00 uur is er op het kermisterrein groot feest voor de kinderen. De dorpsraad organiseert daar dan voor de kinderen een ballonnenwedstrijd. Tevens zal dan door de voorzitter de uitslag van de kleur- en tekenwedstrijd bekend gemaakt worden. Echter, het zou geen kermis in het dorp zijn als er geen spullenbazen met hun kermisspullen naar 't Veulen zouden komen. Zorg daarom dat ook zij, na afloop, met een tevreden gevoel aan veuiense kermis terug kunnen denken. Hieronder volgt nog een overzicht van de openingstijden en de attracties van de kermis. Evenals voorgaande jaren zal zaalhouder Antonie Thielen voor plaatsing van een friteskraam zorgen zodat niemand met honger naar huis hoeft. De Dorpsraad Veulen wenst u fijne kermis dagen toe. G.Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen. Kermis Veulen van 1 t/m 4 september 2001. Attracties; 1. Autoscooter 2.Boksbal en 3 Schietvermaak allen Regter( Langen- boom) 4. Babysport Boersma(Simpelveld) 5. Lijntrekspel/bussensport Spronsen (Boskoop) 6. Holly cranes Spronsen (Delft) 7. Nou- gat/suikerkraam Deeben (Roermond). Openingstijden Kermis.: Zaterdag van 19.30 tot 24.00 uur Zondag van 14.00 tot 24.00 uur Maandag van 16.00 tot 24.00 uur Dinsdag van 16.00 tot 24.00 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 18