1 LEUNEN HET iS GELUKT Nadat we het een aantal maanden zonder beheerder hebben moeten stellen, hebben we in de persoon van Peter Fleurkens een nieuwe beheerder gevonden. Ais bestuur hebben we er veel vertrouwen in dat Peter op enthousiaste en vakkundige wijze het beheer over ons gemeenschapshuis zal gaan voeren. Wij wensen Peter heel veel succes en we zullen hem indien nodig met raad en daad bijstaan. Voor wie Peter nog niet kent, zal hij zich nu even kort aan u voorstellen. Hallo. Mijn naam is Peter Fleurkens en ik ben de nieuwe beheerder van gemeenschapshuis "De Brink". Voor diegenen die het nog niet weten: samen met mijn vrouw Hannie en onze dochter en zoon woon ik nu nog in Venray. In November komen wij in Leunen wonen en vanaf die tijd ga ik mij volop inzetten voor de leefbaarheid van Leunen wat betreft het verenigingsleven en alles wat daar verder mee te maken heeft. Ik zit vol ideeën, en hou me aanbevolen voor tips en suggesties van uw kant. Die zijn van harte welkom. Tot ziens in "de Brink". Wij willen van deze gelegenheid ook even gebruik maken om al onze medewerkers en vrijwilligers heel erg hartelijk te bedanken voor al het extra werk dat ze de laatste maanden toch maar weer verzet hebben om alles in goede banen te leiden in de tijd dat we zonder beheerder hebben moeten werken. Zonder jullie was het niet gelukt, DANK JE WEL Namens het bestuur van "De Brink" Peter van der Markt Gevonden voorwerpen 14 1 2 beige jassen en een trui BRINK afFO li -

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 15