17 KERMIS VEULEN Nog 'n dag of tien en het is weer zover. Kermis in het dorp. Om de kermis meer inhoud te geven is een stel enthousiaste Veulense jongens samen met de zaalhouder al volop in de weer met de voorberei dingen voor het spectaculaire earjump op kermiszondag. Evenals verleden jaar zal de dorpsraad weer een kleur- en tekenwedstrijd voor de jeugd in de basisschoolleeftijd organisren. Daarom zullen op vrijdag 24 augustus enkele leden dan de dorpsraad op school, aan de jongste kinderen tot en met groep 2, kleurplaten uitdelen. De oudere kinderen krijgen een papier waarop ze een mooie tekening kunnen maken. De tekening moet iets met de kermis te maken hebben en mag niet met de computer vervaardigd worden want dan maak je géén kans op een prij s. Op vrijdag 31 augustus zullen alle kleur- en tekenplaten weer op school opgehaald worden. Daarna worden ze door een deskundige buitendorpse jtuy, in 4 leeftijdsgroepen beoordeeld. Alle kleurplaten en tekeningen zullen tijdens de kermisdagen in de diverse attracties te bewonderen zijn. Op kennismaandag 3 september om 16.00 uur zal de voorzitter van de doprsraad, op het kermisterrein, de uitslag bekend maken en de prijzen uitreiken. Rond dat tijdstip zal er ook weer de jaarlijkse ballonnenwedstrijd zijn. Ieder kind krijgt gratis een ballon met kaartje waarop naam en adres nog ingevuld moeten worden. Voor de ballonnen die het verst gevlogen hebben stelt de dorpsraad weer enkele leuke prijzen beschikbaar. Veulense kinderen in de basisschoolleeftijd die niet op de Antoniusschool zitten, kunnen bij Anita de Mulder, Brugpas 25a, tekenplaten afhalen. Doe je best en...... maak er wat van. Om het feest helemaal compleet te maken: de komende week komt de scatebaan weer naar Veulen. Deze blijft dan de hele maand september achter "de Hoefslag" staan. Veel schik en wees voorzichtig. G.Reintjes, secretaris dorpsraads Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 18