2 MISDIENAARS: Geef aan pastoor nu al door wanneer je weet op welke op welke dagen in de grote vakantie je niet kunt komen misdienen. Schrijf het op een blaadje en lever dat bij pastoor in vóór 23 juni a.s. Wij rekenen er op, dat je op de dagen dat je niet op vakantie bent toch komt mis-dienen LECTOREN: za 19.00 Jeanny Jenniskens zo 10.00 Goen Reintjes K. DRIE-EEMHEID "IN MEZEN llEN" "Liefde" is een ons vertrouwd begrip» Tegelijk heeft het iets ongrijpbaarsiets ondefinieersbaar Iedereen neemt het woord in de mond. Toch kan niemand precies zeggen wat het is. Liefde heeft vele gezichten, komt in vele vormen aan het licht. Liefde wordt uitgesproken in "ik ben er. voor jou", geeft vertrouwen en roept vertrouwen op 9 inspireert mensen, vergeeft en verzoent, is creatief en solidair, uitdagend en bemoedigend, doet lijden overwinnen, schept banden en gemeenschap. Liefde is geen uitvinding van mensen, niet door ons gemaakt of bedacht» Zij wordt je aangeboden door de ander; je kunt voor liefde openstaan, je kunt haar afwijzen. De heilige Schrift spreekt over het geheim van God in dezelfde bewoordingen. Zij spreekt over de ene God, die liefde is, die één is, maar zich manifesteert in veelvoud: scheppend, bevrijdenend en inspirerend, in Vader, Zoon en heilige Geest. Woensdag 6 juni van 19.00 tot 21 ,00u„ repetitie Vrijdag 8 juni zingen we om M.OOuur in uniform b.g.v. het 50 jarig Huwelijk van Sjeng en Marie Voermans- van Gerven. Woensdag 13 juni van 19.00 tot 21.00 uur repetitie. Kerrnismaandag geen repetitie) r

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 3