i 19 9 4 Na de zoveelste correctie is het boek met Veulense oorlogsverhalen nu helemaal drukklaar. Omdat de oplage klein en de drukkosten hoog zijn, zijn we op zoek gegaan naar aanvullende sponsoring voor het boek. Daartoe hebben we de tekst ter lezing aangeboden aan het Lokaal Historisch Platform Venray. Het Lokaal Historisch Platform is een samenwerkingsverband van lokale organisaties op het gebied van de volkscultuur, streekgeschiedenis en cultureel erfgoed en werd in het voorjaar van 2001 opgericht. Men vond het boek zeer waardevol voor Venray omdat hierin de oorlogsgeschiedenisvan Veulen is vastgelegd. Een geschiedenis die altijd onderbelicht is gebleven. Zij hebben voor het boek een mooie bijdrage toegezegd. Daardoor kunnen we het boek met een betere papierkwaliteit laten drukken en de oplage groter maken. Als alles volgens plan verloopt, zal de presentatie van het boek plaatsvinden op vrijdag 29 juni as. in zaal't Veule' te Veulen. Houdt deze avond daarvoor vrij. Nader bericht daarover volgt nog. De uitgave van dit boek wordt mogelijk gemaakt door sponsoring van Nijsen- Granico Veulen, Rabobank Venray Meerlo-Wanssuffi, Lokaal Historisch Platform Venray en de Koninklijke Nederlandse Heidemij. *""^v 19 4 4 J ;be 19 ^bevrijding VEULEN JEUGDCLUB VEULEN Hallo jongens en meisjes Maandag 11 juni a.s. hebben we al weer de laatste clubavond voor de zomervakantie. Wat we precies gaan doen, blijft nog even een verrassing. In elk geval gaan we naar het bos. We verwachten jullie allemaal om 17.45 uur bij de Hoefslag en om 19.15 uur kunnen jullie daar weer opgehaald worden. T ot dan. Groetjes DE LEIDING.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 20