Er bestaat een grotere belangstelling voor het nieuws over Kerk en Samenleving. Dit blijkt uit de verrassen de hoge en goede kijkcijfers, in het jaaroverzicht van "Studio R.K.K. Irt meer dan twintig van de 34 uitzendingen waren bisschop pen present. Het beste scoorde het programma rond Pasen - 300.000 kijkers-. Als tweede, aartsbisschop kardinaal Simonis in de nieuwsjaarsuitzending - 17000 kijkers - Wereldkerk In Rome vond een kardinalenvergadering plaats. Onze Kardi naal Simonis was een van de kardinalen vanuit de hele.wereld. De voornaamste gespreksthema's waren "de pastorale per Spectieven van onze kerk in het derde millennium. Hieronder ook de verhouding wereld- en lokale- kerk. Het Curie als bestuursorgaan. De Kerk in onze moderne tijd binnen de verschillende culturen. De onder- lingen verhoudingen van het cristendom, over de oecumene, en de kloof tuissen de rijk en arm. <öOS S.O.S. TELEFONISCHE HULPDIENST Telefonische Hulpverlening Dag en nacht een telefooncirkel 077-3548888 Ik wil eens mijn verhaal kwijt; Geen werk meer en nu.... in een diepe depressie Huwelijk relatie en andere relatie problemen; Mijn ziekte overheerst mijn denken en doen; Ik wou graag mijn eenzaamheid even doorbreken. Bron 's-morgens, 's-middags, 's-avonds. In de morgenstond, in de middagzon, in het avondrood, zoekt mijn oog de horizon, zoekt mijn hart verbondenheid met onbekende verte, onbekende toekomst, bekende geliefde. Achter de horizon voor mij een droomwereld van mijn ultieme ontmoetingsbron, God de Schepper van het heelal.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 19