Nieuws van de dorpsraad Veulen 23 Op dinsdag 22 mei brachten Burgemeester en Wethouders een bezoek aan Veulen. Om 19.00 uur werd het gezelschap in 'De Hoefsiag' verwelkomd door de voorzitter van de dorpsraad waarna de peuterspeelzaal werd bezocht. De schooljeugd bood het gezelschap een maquette van de basisschool aan, Hiermee wezen zij op de moeilijke situatie rondom de speeltoestellen op de speelplaats. I .v.m. strengere regelgeving zijn de meeste daarvan afgekeurd en geid voor de aanschaf van goedgekeurde nieuwe toestellen is er niet. Daarna werd de situatie ter plaatse bekeken. De bijeenkomst in zaal 't Veulen' werd door zo'n 55 dorpsgenoten bezocht en had een vlot en constructief verloop. Ais presentje voor het dorp bood de Burgemeester een cheque t.w.v. 500,- aan. Deze zal aan speelvoorzieningen voor de basisschooljeugd besteed worden. Op woensdag 6 juni 2001 zijn Frans Waber en Wies Kleuskens 50 jaar getrouwd. Meester Waber en Juffrouw Kieuskens stonden tussen 1945 en 1954 aan de Veulense lagere school voor de klas en hebben elkaar daar leren kennen. Omdat in het bezorgingsgebied van 'De Ruuper" veel oud-leerlingen van hen wonen en Frans en Wies het wellicht fijn vinden als ze een feiicitatiekaartje van hun oud-leerlingen ontvangen volgt hier hun adres: Dhr. en mevr. Waber-Kleuskens, Professor Oudstraat 16, 5344 JR Oss. In verband met het bezoek van B&W aan Veulen is de volgende dorpsraadvergadering verschoven naar dinsdag 26 juni. Nader bericht hierover volgt nog. G. Reintjes, secretaris dorpsraad Veulen. Restate* Kleurentherapie Voetreflexmassage Anna Maria van Gemerf Veulenseweg 54, 5814 AD, Veulen Telefoon: 0478 583272 Behandeling op afspraak L.V.B. VEULEN We vertrekken om 19.00 uur bij de kerk.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 24