^Ss/öïë1 *3 8 KORFBAL ANDERS WANROY Het thema dit jaar is "DISNEY". Dus voor alle deelneemsters geldt: zoek een pak/kleding, wat te maken heeft met Disney, b.v. Mickey Mouse, Do nald Duck, Goofy, Pluto enz. Verder is er gevraagd, of alle deelneemsters zoveel mogelijk oude sportkle- ding en oude sportschoenen/voetbalschoenen willen verzamelen t.b.v. een ontwikkelingsproieet voor jongeren in Burkina Faso (Afrika). Dus iedereen op zoek naar oude sportshirts, sprotbroeken,trainingspakken, sportkousen, voetbal/sportschoenen. Doe dit allemaal bij elkaar in een grote zak en neem dit met je bagage mee naar Wanroy. Dit jaar wordt er tijdens Korfbal Anders weer een Playbackshow gehouden. Nu mogen we zelf de liedjes uitzoeken. Per vereniging mogen er 3 liedjes geplaybackt worden. Je moet wel zelf voor de muziek zzorgen (bandje of c.d.) Voor onze vereniging willen we het als volgt aanpakken: Alle Welpen playbacken één liedje, alle Pupillen playbacken één liedje en alle Asapiran- ten playbacken één liedje. We moeten dit echter zo snel mogelijk doorge ven. Heb je een idee geef dit dan zo spoedig mogelijk door bij elly Janssen tel. 58 81 64 of Maria Nabben tel. 58 40 44. Succes!! L.V.B. LEUNEN Enkele belangrijke datums om te noteren Dinsdag 26 juni houden we onze jaarlijkse fietstocht. Rond 9,00 uur vertrekken we richting De route is ongeveer 45 km lane Dan willen we een oproep doen aan alle sportieve leden van ons. St. Joris bestaat dit jaar n.1.100 jaar. Het heugelijke feit willen zij vieren d.m.v. een competitie tussen alle verenigingen van Leunen. Dit vindt plaats zaterdag 18 augustus van 13.30 uur tot 16.00 uur. U kunt zich opgeven bij Anja Weijs, Vicariew. 24, tel. 0478-589383. Denk u eraan dit kan t/m zaterdag 19 mei. Ook ons uitstapje staat dit jaar al vast. Het zal doorgang vinden, en wel op dinsdag 11 september. Noteert u even? 17 september stond er gepland een creatieve doe-avond. Dit is gewijzigd, Ingrid Heijs komt ons dan alles vertellen over homeopathie V.S.M. Geneeskunde voor mens en dier

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 9