2. MEDEDELING In onze vergadering van 25 april 1.1. hebben wij als kerkbe stuur afscheid genomen van ons kerkbestuurslid Dhr. M. Steeghs. Van 1 april 1997 tot 1 april 2001 heeft hij de funktie van secretaris van ons kerkbestuur vervuld. Hij deed dat op een heel deskundige en acurate manierZo heeft hijnaast het gebruikelijke secretariaatswerk, o.a. de administratie van het kerkhof opnieuw opgezet, en hij heeft te kennen gegeven, dat hij dit werk als vrijwilliger voorlopig zal blijven doen. Ook t.a.v. de restauratie van onze kerk heeft hij veel administratief werk verzet min. het werven van gelden voor de restauratie via allerlei fondsen. En het vorig jaar heeft hij nog veel werk verzet om een goed pachtkontrakt met de gemeente af te sluiten voor de plaatsing van de noodlokalen voor onze school in de tuin van de pastorie. Als waardering voor al zijn werk hebben wij hem als herinnering een wandbord van keramiek met de afbeelding van onze parochie kerk er op aangeboden. Per 1 april 2001 heeft hij,op zijn verzoek, van de bisschop eervol ontslag gekregen als kerkbestuurslid van onze parochie. Wij zijn hem zeer erkentelijk voor alles wat hij in zijn funktie als kerkbestuurslid heeft gedaan en betekend voor onze parochie. Jeu, wij vinden het jammer, dat je maar één periode lid van ons kerkbestuur bent geweest, wij waarderen je besluit om er mee te stoppen, maar we zeggen echt gemeend: dank je wel voor al je inzet en collegialiteit. Wij hopen, dat wij spoedig een opvolger voor jou zullen -vinden. Het Kerkbestuur. ROEPINGENZONDAG. 5 6 mei 2001 Er zijn veel soorten roepingen: - leerling zijn, - Christus volgen, - samen kerk vormen, - verkondigen van het Goede Nieuws, - leven als kind van God, - elkaar behoeden als een goede herder, - heilig, heel en goed zijn. Onze kerk kent priesters, diakens, religieuzen, en mannen en vrouwen die als pastoraal werker hun leven in dienst stellen van geloof en kerk.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 3