Nog even iets over de Oranje Spelen op: Deze spelen zijn bedoeld voor alle Leunse kinderen vanaf peuters tot en met de kinderen van groep 8. Het programma is als volgt: 13.45 uur Alle Leunse kinderen komen bij elkaar, met hun versierde fietsen, op het plein voor 'De Brink' 14.00 uur Fietstocht door Leunen; de route is: Brink-plein - Past. Strijkersstraat - Bershof - Past. Strijkersstraat van Berlostraat - Albion straat - Gussenstraat - Vicarieweg - Hooipas - Gus-senstraat - St. Catharinastraat - van Megen straat - Vullingsstraat - Pater Kustersstraat - Weth. Reintjesstraat - Heester de Haanstraat - Sparveld - Rondeveld - VuilingsstraatTrapveld 14.30 uur Afhalen van een deelnemerskaartje en daarna kun je beginnen met de Oranje Spelen 1 15.45 uur Prijsuitreiking voor de mooist versierde fietsen in verschillende groepen. Dus rap aan de slag om je fietszo mooi mogelijk te versieren I I 16.00 uur Afsluiting met een ORANJE-VERRASSING M r Een en ander is mede mogelijk gemaakt door de financiële steun van Rabobank Venray Meerlo-Wans-sum en de V.2.0. De spelen worden gehouden op het trapveld aan de Vullings straat, bij slecht weer wijken we uit naar de loods van Vee- en Varkenshandel Thijssen aan de Steegse Peelweg. We willen belangstellende ouders vragen om de fietsstoet per fiets raee te begeleiden. Kom op tijd naar het plein. Oranje-commissie Leunen P.S. We rekenen op heel veel Rood-Wit-Blauwe vlaggen langs de fietsroute; dat ziet er zo fleurig uit op zo'n Nationale Feestoac Tevens willen we U vragen om het dorpsplein en de te fietsen route autovrij te houden tussen 14 en 14.30 uur Ongelukken voorkomen is beter dan genezen ORANJE SPELEN LEUNEN 2001 Koninginnedag 30 april a.s p 4 4

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 19