ENIGING Aan: de leden van de Tennisvereniging LVH 13 Renovatie baan 1 2 Op de jaarvergadering van 29 januari '01 is besloten dat de renovatie van baan 1 en 2 de hoogste prioriteit heeft en zo mogelijk voor 1 april van dit jaar gerealiseerd zou moeten zijn. Het verbeteren van de verlichting, de aanleg van een 4e baan en eventuele uitbreiding van het clubgebouw, waren zaken van latere orde, zo oordeelde de vergadering. Het Bestuur heeft daarna bij drie verschillende leveranciers offertes opgevraagd voor het vervangen van de toplaag van baan 1 en 2. Tegelijkertijd is overleg gevoerd met de "Sportstichting LVH" en de bank over de financiering. Eerst toen werd duidelijk dat de bank alleen een lening verstrekt indien de "Stichting Waarborgfonds Sport" een positief advies verstrekt m.b.t. onze plannen. Nadrukkelijk is ons medegedeeld dat wanneer we met de uitvoering van de plannen reeds begonnen zijn, er altijd negatief geadviseerd zal worden en we dan ook geen lening kunnen verkrijgen. De gesprekken met de "Sportstichting LVH" over ons "Meerjaren plan zijn nog niet afgerond. Het is noodzakelijk om over onze integrale plannen te spreken omdat we straks naar één nieuwe lening willen, nu hebben we nog meerdere leningen naast elkaar lopen. De "Sportstichting LVH" is een overkoepelende organisatie van de "Voetbalclub", de "Korfbalclub" en de "Tennisvereniging" in Leunen/ Veulen/ Heide. Grote leningen voor een vereniging worden via de "Sportstichting LVH" aangegaan. De "Voetbalclub" en de "Korfbalclub" zijn eveneens gesprekspartners, omdat voor de aanleg van baan 4 de schikking van hun sportvelden enigszins gewijzigd moet worden. Het is het Bestuur niet meer gelukt, gezien het voorgaande, om de renovatie van baan 1 en 2 voor 1 april '01 te realiseren. Rekening houdend met het tennisseizoen is de eerstvolgende reële mogelijkheid, na september van dit jaar.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 14