31 K.R.O. AFD VEULEN Onze vooq aarsvergadering op 13 febr. was een zeer geslaagde middag. Na het voorlezen van het j aarverslag en het doornemen van het financieel verslag werd er een bestuursverkiezing gehouden voor onze zeven en zestig tellende vereniging. Army Geurts en Truus Fleurkens stelden zich kiesbaar en werden met algehele stemmen gekozen. Wij willen de dames nog felici teren met hun nieuwe functie. Waarna we een optreden kregen van de groep pandoura uit Weert. Tevens willen we de heer Thielen nog bedanken voor het beschikbaar stellen van de zaal. Zoals de schoolgaande jeugd natuurlijk allang weet; de skatebaan is back in town. Hij staat weer op de vertrouwde plaats achter 'de Hoefslag' en er wordt weer volop gebruik van gemaakt. De baan blijft t/m week 10 in Veulen en gaat daarna naar Leunen. Eind augustus komt de skatebaan weer voor enkele weken terug naar Veulen. *De dorpsraad heeft een verzoek ingediend voor een bijdrage uit de dor- penpot voor het plaatsen van een mooi smeedijzeren hekwerk langs de basisschool. Dit voor de veiligheid van de schoolgaande kinderen en ter verfraaiing van de dorpskern. In het dorpenoverleg is onlangs deze aanvra ge behandeld en goedgekeurd. Er is nu f 18.000,-- beschikbaar voor het maken en plaatsen van een mooie doelmatige eb duurzame afscheiding. De ouderraad met medewerking van handige ouders zijn van plan om nog voor de zomervacantie deze klus te klaren, misschien zelfs nog voor de Veulense Historische Dag. Zo zijn we samen op een goede manier bezig om ons dorp nog meer uitstraling te geven. *De gezamelijke parochie- en dorpsraadvergadering zal gehouden worden op di. 13 maart a.s. Houdt deze datum daarom vrij Op deze vergadering zult u nader geïnformeerd worden over de bouwplan nen voor 'n nieuw verenigingsgebouw en de op handen zijnde "Veulense Historische Dag". G.Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 32