Vastenavond 2001 17 Komend weekend staan ook in ons Knollenland de vastenavond dagen weer voor de deur. We gaan dan met z'n allen veel plezier maken en de vastena vondoptocht zal daar zeker flink aan meewerken. De optocht wordt opgesteld tussen de Gussenstraat en de Boodenstraat en we gaan verder in de Apolloniastraat zover we die nodig hebben. Het opstellen begint om 13.30 u en om 14,11 u dient iedereen met alles klaar te zijn dan vertrekken we. We kunnen de peuters niet te lang laten staan koukleumen in de straten. De mensen die vinden dat ze zonodig met de auto naar de Steeg moeten of juist andersom, kunnen dan door de Boodenstraat en Vullingsstraat 't doel bereiken. Dan hoeft er na 13.30 u niemand meer door de opstelstraat te rijden. Dat is veel te gevaarlijk. Wat zich op moet stellen in de Apolloniastraat kan dan inrijden vanaf !t cafe van P.Martens. De optocht trekt tichting Steegsepeelweg, draait af de V ul lings straat in en gaat dan verder door de Boodenstraat de StCathari nastraat, daar links en dan door de Gussenstraat op de Aibionstraat rechts en bij 't transformaat rechts de StCatharinastraat in en dan door de St. Apolloniastraat en Kapelweg gaan we naar 't plein bij 't Knoiienhuus, waar de optocht wordt ontbonden. De leider of leidster van 'n groep of wagen kan vanaf 13.3 0 u het deelne mersformulier en het nummerplaatje afhalen bij huisnummer 13 in de StCatharinastraat bij de optochtcommissie en dus mgt bij de familie die daar woont. Ddit nummerplaatje moet tijdens de optocht zichtbaar meegedragen wor den. De volgorde van de optocht hangt zaterdag middag op veel plaatsen in Leunen tegen palen, bomen en achter ruiten van winkels en cafe's. Aan mensen die langs de route wonen verzoekt de optochtcommissie om geen wagens in die route te parkeren tussen 13.30 u en 15.30 u. Een deuk of kras hebt u zomaar te pakken en 'n ongeluk is gauw gebeurd. Laat uw plezier ook niet bederven door te veel alcohol, dat mag u in de optocht helemaal nieet meenemen onderweg. Maak veel schik en lol naar hou 't verstand in den bol Op veel plaatsen ziet men gevelversieringen, raamversieringen en nog veel andere soorten versieringen meer langs de straten. Dat is mooi om te zien vooral in op optocht route is 't ook plezierig om 't te zien. Kom allemaal op tijd dan kunnen we ook op tijd vertrekken, want de prins heeft het nog druk. Het bekendmaken van de prijzen is na de optocht bij F.Martens in de zaal. In 't hoekje naast de deur aan de Albionsstraat krijgt u uw optochtsherinnering en als u 't "deelnemersformulier inlevert samen met

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 18