Vastenavond 2001 7 Hierbij nodig ik u uit voor het bijwonen van de leunen openbare dorpsraadvergadering welke gehouden wordt op maandag 19 februari 2001 om 20.00 uur in gemeenschapshuis De Brink (kleine vergaderzaal). De agenda voor deze vergadering luidt als volgt: 1Opening; 2. Vaststelling van de notulen en actielijst van 15 januari 20013. ingekomen stukken en mededelingen; 4. Verslag diverse afgevaardigden; 5. In gediend project dorpenpot 6. Rondvraag en 7. Sluiting. f. 50.000,00 voor prjectea jeugd en jongeren De gemeente Venray heeft een bedrag van 50.000,00 beschikbaar voor jeugd- en jongerenprojecten. In januari en februari wordt over de bestedingsmogelijkhe den informatie gegeven aan alle jongeren- en jongerenorganisaties. Zowel jeugd clubs alsook individuele jongeren kunnen hun ideeën indienen voor de besteding van dit bedrag. Ideeën kunnen het hele jaar bij de gemeente worden ingediend. De plannen zul len zoveel mogelijk door jongeren zelf moeten worden uitgevoerd. De gemeente beoordeeld de gekozen projcten. Uiteindelijk is het de bedoeling zoveel mogelijk plannen van de jeugd te realiseren. Dus heb je ideeën? Laat ze dan horen! Scatebaan naar Leunen Leunen is binnenkort aan de beurt voor de plaatsing van de scatebaan. De scate baan staat van week 11 t/m week 16 op het Brinkplein. De volgende plaatsing is van week 41 t/m week 46. Aan alle inwoners van Leunen Dorpsraad Secretaris Dorpsraad Leunen Ton Smets (S 589315). Als u dit artikeltje leest resten er nog slechts 2 weken voordat het vastena vond gebeuren losbarst. De tijd begint dus erg te dringen als u nog iets wilt ondernemen om mee te doen met de optocht. Snoep strooien en alcoholische dranken zijn in de optocht niet toegestaan. Voor deelname aan de optocht in Leunen en Venray kunt u zich melden t/m zaterdag 17 februari, voor deelname aan de optocht alleen in Leunen kunt u zich nog melden t/m maandag 19 februari. Uw opgave om mee te doen met de optocht wordt graag in ontvangst genomen door J.van Meyel, Vullingstraat 52, te leunen, tel. 581693.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 8