D Al 80 jaar lang organiseert "de Limburgse" bedevaarten naar Lourdes. het genade-oord in het zuiden van Frankrijk. Men kan per trein., vliegtuig of bus reizen. De bedevaarten zijn zowel voor gezonde deelnemers alsook voor zieken, die hulp nodig hebben. De junireis wordt bisschoppelijk begeleid door Mgr.Fr.Wiertz. de reis in september door Mgr.E.de Jong. I Er is een speciale reis in februari en een korte vliegreis in juni. Een uitgebreide folder kan worden aangevraagd bij: Bredestraat 13.6211 HA Maastricht. Internet site: www.lourdesbedevaart.nl :nn UR7 7. 3. Zoals het er nu voor staat halen twee van de drie kinderen niet eens de leeftijd van vijf jaar. Daar moet natuurlijk wat aan gebeuren Onze lokale hulpverlener van "Mensen in Nood", Maria José Fernandez, doet er alles aan om samen met haar collega's noodhulp te verstrekken en ervoor te zorgen, dat de kinderen voldoende te eten krijgen. Maar "Mensen in Nood" denkt verder, wij vinden het belangrijk dat de mensen in de toekomst zelf voor hun eigen eten kunnen zorgen. Lokale hulpverleners leggen daarom families uit, hoe ze gevarieerd voedsel kunnen verhouwen. De mensen moeten goed op weg worden geholpen. Er is dringend behoefte aan granen, bonen, zaden, landbouwgereedschap en transport Elke gulden draagt bij tot een daadwerkelijke ver betering van de voedselsituatie. Daarom vraagt "Mensen in Nood" om uw financiële steun. De mensen van Angola hebben uw hulp nodig, laat ze niet in de steek, en stort uw bijdrage op i GIRO 667 o.v.v. Steun aan Angola. t.n.v. "Mensen in Nood", Postbus 16436, 2500 BK Den Haag. m 2001 naar Lourdes met de Limburgse Bedevaarten Limburgse Bedevaarten. Tel. 043 - 321 57 15 - Fax 043 - 321 48 23

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 4