Heb je de vacature bij n De Brink^gezien en zouje-gttwei willen maar niet alleen, dan kun je ook eens denken aanbeen deeltaak. Bijvoorbeeld de functie samen met je partner met een vriend or vriendin. Dan kun je de taken verdelen zodat je samen alles regeit Ook is het mogelijk om bijvoorbeeld een verdeling te maken waarbij de een het horeca gedeelte verzorgt en de andere de beheerstaken zoals de zalenverhuur etc. Dit zou kunnen wanneer bijvoorbeeld vader en zoon de taken op zich nemen. Vader heeft overdag tijd (gepensioneerd of rentenier) en verzorgt de zalen en zoon heeft in de avonden de tijd voor de horeca. Haar anders om kan natuurlijk ook. Zo kun je ook denken aan moeder/dochter; vader/schoonzoon etc.etc. Als je niet direct een tweede persoon kent die dit met jou zou willen doen dan kun je toch aan ons bekend maken dat je dit wel zou willen doen. Wij vinden dan wel een tweede persoon en stellen jullie dan aan eikaar voor. Ook is het mogelijk om met twee stellen een vriendenclub of war dan ook deze functie in te vullen. HierDij is het wel belangrijk dat er vaste contactpersonen worden benoemd die dan ook de horeca papieren hebben of willen haien. Zoals je ziet zijn er verschillende mogelijkheden. Wij zouden het erg plezierig vinden als wij uit ons eigen dorp iemand of een aantal mensen kunnen vinden die deze functie kunnen invullen. Wij zijn geen professioneel bedrijf en stellen geen hoge eisen. Wei vinden wij het belangrijk dat diegene die de beheersfunctie gaat invullen vooral veei plezier beieeft aan deze functie. Wij zullen ais bestuur er dan ook alles aan doen om dit mogeiijk te maken. Mensen in Leunen kijk om je heen en motiveer mensen om te reageren, dan kunnen wij ervoor zorg dragen dat over 2; 5; en 1.0 jaar hec nog net zo gezellig is "Brinken-"' In Leunen Het bestuur Gemeenschapshuis "De Brink" :<vr<'X'ïy

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 27