t i MCMISA llfcf MEMISA-RECEPT IN IHOOUESll Mi -Vï.M van start, Een zestal jongeren willen van start gaan met een "jongerengroep Veulen Jongens en meisjes die op 1 mei 1999 en het afgelopen jaar het vormsel hebben gedaan, of rond deze leeftijd zijn, kunnen zich hierbij aansluiten. De diaken heeft reeds alle vormelingen van het afg- lopen jaar ai veel informatie gegeven in ons pakket van de vormselvoor bereiding. Bij het vormsel sprak ook Mgr. Everard de Jong hulpbisschop lof over dit initiatief. Hij zei; dat op steeds meer plaatsen zulke jongeren groepen zijn opgericht. Wij sluiten ons bier nu bij aan..wie volgt Opgave of informatie bij de diaken. f bijeenkomst is op woensdag 21 februari om 15.oo uur, in het kerkzaahje. Komt u ook Wij praten dan over de opzet van onze club; wanneer en hoe vaak wij bijeen komen en hoe laat; en ons programma Dit wordt echt tof.te gek. a en Omega De eerste en laatste letter van het Griekse alphabet. Het is een van de oudste christelijke symbolen. Christus is het begin en einde van alle leven. Het is Heden en toekomst. Zo is Hij een tochtgenoot van de mens door het leven en doorloopt met ons het hele "levensalfabef Daarom staan ook beide letters als versiering op de Paaskaars. Nieuwe bewoners in de pastorie. Vanaf 1 februari woont het echtpaar van Gemert - Gruiters uit Helmond in de pastorie.Wij heten hen van harte welkom in ons kleine maar fijne ge meenschap en hppen dat zij zich er snel thuis zullen voelen, In gesprek ken met hen beiden het al helemaal zitten, en voelen ze zich nu thuis als een vis in het heldere water. De kerkdeur collecte van MENISA heeft F 180.50 opgebracht. Hartelijk dank.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 19