Gevraagd twee vrijwilligers - 17 dat de zorg op zich wil nemen voor 0nze piisdienaars en akolieten. Hun taak in goed contact en overleg met de diaken zal inhouden; T a) de dienstrooster van de misdienaars en acolieten b) het oefenen van werkzaamheden binnen de liturgie; c) het toezien op hun juiste kleding tijdens de liturgie; d) een club van de misdienaars en akolieten weet op te zetten, VEULEN e) waarbij ook een beperkte vorm van ontspanning de voorkeur heeft. Er zijn hiervan praktijk voorbeelden. Voor verdere informatie of opgaven bij diaken v. Gassei Tei. 0-77- 467 1961 [tn? turn ai am c Dankbaar dit jaar weer hebt meegedaan. Uw schriftelijk toezegging van giften, of het overmaken van bet jaarlijkse bedrag, BALANS maken het mogelijk om een goede pastorale zorg in stand te houden, en ook het kerkgebouw met zorg en op een verant woordelijke manier te verwezenlijken. Hartelijk dank ook namens Pastoor Deken Coenen. Jonge Met iemand dag en nacht samen zijn betekent je nogal aan je vrijheid gehecht bent verandering levenspatroon, je ritme andert. Natuurlijk, je hebt er zelfbewust voor gekozen, maar sommigen voorzien ook dan nog niet, hoe anders het allemaal wordt. De grote omwen teling komt voor velen pas bij de geboorte van het eerste kind. De periode van lange en blijde verwachting heeft zo zijn eigen ingekeerdheid. Als vrouw voél je in je lichaam van alles gebeuren watje intens bezig houdt. Steeds denk je bij jezelf; wat zal het worden gezond of gehandicapt Een mijmering die je niet los laat. Samen heb je het gewild, maar velen voelen zich.ook wat ontheemd en vooral machteloos. Als het kind geboren wordt voel je pas beide hoewonderlijkdeze schepping is. Het overstijgt je hele zijn en kunnen. Geweldig "een zegening" over onze liefde. We vor men nu een gezin. Het kind heeft echt zijn lach van.een trekje van.een van de vader of moeder kind blijkt elke dag nieuw trekjes, nieuwe geluidjes. Het wonderlijk kind blijft beide boeien. Wat is er veel om dankbaar te zijn. Veel om aan het lever geven. Niemand is namaak. Ieder is uniek. Een geschenk van Go<

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 18