7 L.V.B. LEUNEN. Maandag 29 januari houden we onze jaarvergadering in "de Brink". We beginnen weer om 20.00 uur. Na de pauze komt Dhr. Janssen uit Broekhuizenvorst ons vertellen hoe het bij organisatie "de Zonnebloem" eraan toe gaat en wat deze kan bete kenen voor vele mensen in onze samenleving. Wij hopen veel leden op deze avond te treffen. Wij vragen de leden van de Vullingsstraat, Urbanusweg, Ptr. Kusters- straat, WethReintjesstraat, Catharinastraat, Appoloniastraat, Steegse Peelweg de Vicarieweg en de Hoef om 19.15 uur aanwezig te zijn iv.m. de voorbereidingen. Ons bestuurslid Netty Hermans is dit jaar aftredend, zij stelt zich echter herkiesbaar. Mochten er toch nog leden zijn die ons te hulp willen snellen, je opgeven kan nog tot 1 uur voor de jaarvergadering. Dus kom op: je kunt meer dan je denkt! Maandag 5 februari is er voor onze leden weer een kienavond, ook deze keer mag u een introducée meenemen. Aanvang 20.00 uur, in het gemeenschapshuis "De Brink" Vastenavond 2001 Als u dit leest duurt het nog maar een enkele weken dan trekt er weer 'n vastenavondoptocht door de straten van 't Knollenalnd. U hebt dus nog 4 weken de tijd om iets te gaan ondernemen voor dat feest, in uw buurt, vriendinnen of vriendengroep. De maten voor de wagens zijn 15.0 m lang, incl.trekker, breed 3,50 m en hoog 6.0 m. Spreek ook goed af wie de aanmelding voor de optocht op zich neemt, opdat later niet blijkt dat iedereen dacht dat doet die ander wel. Als u zich wilt aanmelden en ik zou toevallig niet thuis zijn doe dan 'n briefte in de bus met naam en adres erop, dan komen we gauw 'n keer langs voor nadere informatie. Als iedereen naar de optocht wil gaan kijken is er geen optocht. Veel plezier gewenst met de voorbereidingen en de opbouw van uw crea tie. Voor deelname aan de optocht kunt u zich melden bij J van Meyel, Vullingsstraat 52, Leunen, tel. 58 16 93.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 8