H-Lfc; ENIGINQ De algemene ledenvergadering vindt plaats op maandag 29 januari a.s., aanvang 20.00 uur in het clubhuis. We hopen dat u hierbij aanwezig kunt zijn. Een meerjarenplan heeft u inmiddels in de nieuwe "De Return" kunnen lezen, het financiële jaarverslag ligt ter inzage in het clubhuis. DORPENCOMPETTTTE SENIOREN 2001 De dorpencompetitie wordt gespeeld in de periode van april t/m juni. Iedereen kan hier aan deelnemen. Om de organisatie in goede banen te leiden, is het belangrijk dat jouw opgave uiterlijk 1 februari bij het clubhuis in de brievenbus ligt. Je kunt je inschrijven voor of de zaterdagavond of de zondag(in principe de ochtend). Elke bijeenkomst (totaal 7 of 8 bijeenkomsten) wordt er een mix-partij/dames en heren enkel/dames en heren dubbel gespeeld. SCHAATSEN .welke jeugdleden willen mee naar de Vrijdag 26 januari gaan we weer "disco-schaatsen" in de Tongelreep te Eindhoven. Wil jij ook mee, deponeer dan uiterlijk 19 januari a.s. een briefje met vermelding van jouw naam en "ik ga ook mee schaatsen" in de brievenbus van het clubhuis. Natuurlijk hebben we ook weer enkele taxi chauffeurs nodig, wil diegene die hiervoor de tijd kan vrij maken, zich ook middels een briefje aanmelden. De chauffeurs hebben uiteraard vrij entree. Zijn jouw schaatsen inmiddels een maatje te klein of heb je geen schaatsen, tegen betaling van fl. 6,00 kun je bij de Tongelreep schaatsen huren. We vertrekken om 18.00 u. vanaf het tennispark en zijn om 22.30 u. terug. JZ V Tennisvereruging Leunen/Veuien/Heide */vt¥*

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 7